Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet mostanában mindenh...

Miért lehet mostanában mindenhonnan azt hallani, hogy a margarin egészségtelen?

Figyelt kérdés
Miért az? És hogy használjunk inkább helyette vajat? Régebben pont az ellenkezőjét szajkózták.
2009. okt. 9. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem maguk sem tudják már eldönteni hogy melyik a jó. amúgy szerintem csak azért mondják hogy fellendüljön a vaj a piacon
2009. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy a reklámok mit szajkóznak az egy dolog. De jó pár évtizede mondják, hogy a margarin mesterséges kémiai anyagokkal keményített növényi olaj.

A kémiai anyagokkal van a baj, olyan stabilizátorok, amelyek szervetidegenek.

2009. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Simán elhiszem, hogy kémiai anyagokkal kezelt. Hisz manapság már mi nem az?! Pont ezért nehéz elképzelni, hogy a vaj nem kezelt...
2009. okt. 9. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert a margarin műanyag sz*r, tele növényi zsiradékkal és különböző vegyületekkel.
2009. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most a vajlobby tört előre. Majd beerősít a margarin-lobby is.

Én a vajat szeretem, finomabb az íze, és létező dolog, nem ilyen gyári cucc.Vagy az olajos kenyeret. A túl művi nekem mindig gyanús, divattól függetlenül.

A margarint a háborús ínség találta fel. De anyám pl. jobban szereti.

2009. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A vaj nem kezelt. A tejet lefölözik, pasztörizálják és vajjá köpülik. Ennyi. Olvasd el a vaj csomagolását és a margarinét. (Hogy esetleg a tehén mivel kezelt az egy más kérdés, ezért érdemes azt is megválogatni, hogy milyen vajat vesz az ember)

Nagyon sok mindenről mondta a divat, hogy "most találtuk, ki, jobb mint amit eddig használtunk". Aztán kiderül, hogy mégsem.

Ezért jobb megmaradni azoknál az anyagoknál amit az emberiség évszátadok óta fogyaszt, amihez hozzászokott, amihez idomunlt az emésztőrendzserünk a szervezetünk és óvatossággal kezelni a hatlmas új találmányokat.

2009. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A wiki írja:


"A margarint a köznyelv gyakran keveri a vajjal, ám a vaj állati eredetű alapanyagokból készül, míg a margarin növényi olajokból és zsírokból áll. Ez két tényező miatt fontos különbség. Egyrészt a margarinban található egyszeresen és többszörösen telítetlen zsírsavak kedvező élettani hatással vannak a szív- és érrendszer egészségére, míg a vaj nagyobb arányban telített zsírsavakat tartalmaz, amik károsan hatnak az egészségre. Másrészt a margarinoknak jellemzően alacsonyabb, 40-60% közötti a zsírtartalmuk, szemben a vajak hagyományosan 80%-os zsírtartalmával. Ezek miatt a nemzetközi és hazai egészségügyi szervezetek a margarint ajánlják kenyérkenéshez, rendszeres fogyasztásra."


A legtöbb dietetikus a margarint egészségesebbnkek tartja.

Kár,mert szerintem a vaj sokkal finomabb:(

De már hozzászoktam,hogy ami finom,az általában egészségtelen is...

2009. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a margarin úgynevezett transz zsírsavakat tartalmaz. a margarint úgy készítik, hogy növényi olajat hidrogéneznek, ettől lesz szilárd. de eközben mesterséges transz zsírsavakkal lesz tele, ami a legkárosabb a szervezetre. még a telített disznózsír is egészségesebb a transz zsírnál! na ezért nem egészséges a margarin.
2009. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Amiben már benne van a hidrogénezik szó...

Nekem az legyen benne, hogy legelte, meg trágyázták!

A margarin azért jó, mert méregdrágán eladhatják neked a vizet. Meg túl sok az ember, annyi tehenünk nincs!

A többi csak humbukk. És nagyon sok ilyesmit kell hallgatnunk, más témában is! Rontsd le az egészséged silány élelmiszerrel, s menj gyógyszerért. Nme azért én is szeretem a margarint, de jó ha 40% zsiradék van benne, a többi hazugság. Régen a Ráma még márványosan tört, ma már az is tiszta víz!Sütni alig lehet valamivel, már visszatérek a zsírhoz inkább. Bár az is olyan, mint a szappan, a boltban. Nem olvad el a napon! Ez normális???

2009. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!