Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kések el mindíg, mindenh...

Miért kések el mindíg, mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Ha időre megyek valahova, mindíg eltervezem, hogy mikor kell elindulnom, hogy odaérjek, de sosem sikerül. Már akészülődésnél úgy érzem, hogy 2x gyorsabban megy az idő, mint máskor, de arra is gondoltam , hogy ilyenkor, tudat alatt lelassulok, csak azt nem tudom, mi lehet ennek az oka.
2009. dec. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból lassabb, lustább típus lehetsz (bocsánat, ha nem így van). Észrevetted, hogy a kényelmes tempód miatt késel mindig, és már mindig erre figyelsz, ezen görcsölsz, amikor készülődni kezdesz, így már végképp belelovallod magad, és még lassabb leszel.

Lazíts, és kezdj el készülődni szinte irreális mértékben hamarabb...

Amúgy én is ilyen vagyok...

2009. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok... És én sem értem miért van! Ha x napon nem készülök el fél óra alatt, akkor másnap elkezdek készülődni 45 perccel korábban. Mert előző nap úgy érzem, még ennyire van szükségem hogy rendbe legyek. De amikor 45 perccel hamarabb kezdek készülődni, akkor is elkésnek, mert még ezt is kevésnek érzem... Szóval nem tudom, én is várom a tippet!
2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert stresszelsz, mert szétszórt vagy, vagy azzá válsz ilyenkor. Én nem állítottam vissza az órám még ősszel. Nem is kések sehonnan...:)
2009. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az összes órám 10 percet siet, mégis elkések. Azért nem mindenhonnan, a munkahelyemre általában, időben odaérek.
2009. dec. 30. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!