Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy nagyon de nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan mondogatják,ennek ellenére fotózzák magukat,stb...Én nem csak mondom (nem vagyok vak!!) Sokan is mondták már,hogy én még az átlagnál is rondább vagyok.Majdnem minden nap sírok emiatt,nem nézek már tükörbe se,rossz kedvem van állandóan,amit persze nem mutatok ki.Még csak 15 vagyok,de tudom,hogy soha a büdös életbe nem lesz pasim se,ami jogos,mert még én is undorodom magamtól.Unom a kamu dumát,hogy ,,fogadd el magad,ne hallgass másokra..." Senki nem érzi jól magát,ha nincs önbizalma.Nem tudom már mit csináljak,legszívesebben leugornék a 10-ről,de szánalmas vagyok nagyon...Mit tudnék csinálni,hogy ne hányjam le a tükröt,ha belenézek??? Régóta így van,nem akarok beletörődni ahogy kinézek,de tehetetlen vagyok...
2016. nov. 19. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Biztos vagy benne hogy ennyire? Nem hiszem én azt, bár nem tudom hogyan tudnálak meggyőzni az ellenkezőjéről. De kérlek ne szidd magad mert csak belebetegetsz. Gondolom nem akarsz küldeni képet sem ha már ennyire el vagy keseredve. Igazad van én sem tenném ezt egy vadidegennel. Nincs más ötletem hogyan tudnék segíteni.
2016. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# Igazad van...
2016. nov. 19. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

szia, nem tudom miben nyilvánul meg esetedben a rondaság, de hidd el mindig lesz valaki akinek tetszeni fogsz így i.

előbb-utóbb megtalálod ezt az embert. Nem kell mindenkinek úgy kinéznie mint sok modellnek: erősen torznak. nem egészséges az hogy egy nő vasággyal együtt is csak 50 kg, látszanak a csontjai. Igen is egy duci, de akár kövér lány is lehet szép és csinos, vagy akár egy vörös és szeplős is.


ezek a divat kirakat cicák, lehet divatosak és talán szebbek valamiben, de agyuk és belsőjük (értsd személyiségük) a 0 alatt, nem a külső számít mindenkinél.

2016. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolod írd meg, miért érzed, hogy ronda vagy, hátha tudok segíteni.
2016. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a kilókról van szó,hanem a fejemről.Komolyan mondom,leköpném magam...
2016. nov. 19. 01:16
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet annyira ronda a fejed. A csúfolódóknak meg ne higgyél. Lehet, hogy azért csúfolnak, mert szebb vagy mint ők. Vagy van valami különlegességed. Nem kell felvenni, minden hülye beszólógátast.


Mi az ami neked nem tetszik magadon, amit megváltoztatnál a fejeden?

2016. nov. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,leírni se.Egyszerűen ronda vagyok,torzszülött.Biztos nem irigységből mondják sokan.Érezném a különbséget.
2016. nov. 19. 01:28
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Nézd, a ronda fogalma relatív: ami az egyiknek nem tetszik, nem jelenti azt hogy a másiknak sem fog. Attól még, hogy más vagy valamiben külcsínre, még nem jelenti azt, hogy értéktelen torz szülött lennél. Induljunk ki akkor abból,amit állítasz: nem vagy szép, sőt átlagos külsőre. legyen így, de gondolom nem vagy egy buta tyúk sem. Nem vagy rossz tanuló, nem piálsz, cigizel, drogozol. Nem tűnsz és most bocs egy hülye k*rvának, elég értelmesen írsz, és meglepően helyesen ( ezek ritka dolgok ezen az oldalon). Ezért gondolom úgy, hogy az ismerőseid csak irigyek rád és azért döngölik a földbe az önbizalmadat. És mivel már nincs semmi önbizalmad te is annak látod magad aminek ők beállítanak: egy csúnya torzszülöttnek.


Igen is nem minden a test, a kinézet: a belső a lényeg. A csomagolás lehet bármilyen hívogató és kívánatos, ha belül az árú üres, és rohad. Mivel nem küldesz magadról képet, így nem tudok mást mondani, de légy inkább csúnya és belül gyönyörű, mint kívülről csinos és hülye tyúk. A Való Világos lányok lehet szépek kívülről (valakinek biztos, de én személy szerint egyiket sem birizgálnám még bottal sem), de belül torz mind. Igen, inkább legyen egy átlagosnak, vagy rondának nevezett barátnőm , aki okos, eszes , ragyogó belsőjű, mind egy darab szar selyempapírba csomagolva.

2016. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Fel a fejjel kicsi lány! A csúfolódóknak meg nyugodtan mond azt, lehet kívülről nem vagy egy manöken, de a belsőd az gyönyörű.


És soha nem feledd: MINDEN NŐ SZÉP! ÉS A MAGYAR LÁNYOK A LEGSZEBBEK! Kivétel nincs!

2016. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Háát... :D Köszi,de azért nagyon rossz tanuló vagyok.Helyesírásomon kívül mást nem tudok. :D De azért köszi,a többi igaz volt,de azért még mindig nem változik semmi. :P
2016. nov. 19. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!