Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek szorongása és pánikroha...

Akinek szorongása és pánikrohama van?

Figyelt kérdés

Ti megérzitek ezt a szeles hideg időt?

Én nagyon ingerült vagyok pedig semmi okom sincs :/

Meg rosszul alszok.

Tapasztalatok?


2016. dec. 12. 17:47
 1/10 tip top ***** válasza:
Lelki oka van.Igen szorongó típúsú egyén voltam.Nekem a germán gyógytudomány tanfolyam segített és más pszichológiaI önbizalom csoport tevékenység.Csináld azt,amitől félsz.
2016. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

most pedig semmi okom sincs idegesnek lenni :) pláne nem szorongani :)

2016. dec. 12. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemigen van összefüggés. Full egészséges is megérezheti, szorongásos meg akár egyáltalán nem. Szerintem nem gyakoribb.
2016. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ember, mint minden élőlény, része a természetnek, így folyamatos kölcsönhatásban áll vele. Érthető tehát, ha környezetünk változásai szervezetünket (leginkább idegi és hormonális) alkalmazkodási mechanizmusok beindítására kényszerítik (vegetatív reakciók). Néhány ember esetében ezek komoly szubjektív, sőt olykor objektív tüneteket okozhatnak. Leginkább a túlhajszolt életmódot folytató, instabil idegállapotú, gyengébb fizikumú, idős, vagy egyes betegségekben szenvedő (pl. reumatológiai, idegrendszeri, szív- és érrendszeri, immun- vagy hormonális krónikus betegségekben szenvedő) felnőttek esetében.


Részletek: [link]

2016. dec. 12. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Most magadnak válaszoltál, csak először minket is túráztattál kicsit?

Én is szorongásos vagyok és pánikrohamaim voltak. Sem a kialakulása előtti évtizedekben, sem alatta gyógyszer nélkül, sem most gyógyszerrel, soha egyetlen frontból, időjárásváltozásból, szélből soha semmit nem érzékeltem. A fejem sem fájt még életemben sem.

2016. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Örülj neki

:D :D :D

amúgy meg tapasztalatot kérdeztem :D abból kiindulva amit olvastam :D :D :D :D

2016. dec. 14. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért, az enyém az nem egy tapasztalat?
2016. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Természetesen az is egy tapasztalat :) de nyilván azokéra számítottam akik ezt tapasztalták.

De nagyon nagyon köszönöm :) :)

2016. dec. 14. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi.

Rontom a statisztikát :)

2016. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
senki sem állít ilyet :) jó hogyha nincs ilyen gondod :)
2016. dec. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!