Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne javítani az...

Hogyan lehetne javítani az étvágyamon meg az ételhez való hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok evés zavaros. Sokat is tudok enni, de már unok minden ételt. Szinte már hányingerem van ha bármi kajára rá kell nézni, de éhen azért nem halhatok.


A házi kosztot még megenném, de otthon nem főzünk mert keveset vagyunk itthon és csak kidobnánk a kaját. A rendelős illetve gyors kajától megint csak rosszul vagyok már, hideg élelemtől meg pláne.


Egyébként itthon hétvégén képes vagyok megcsinálni azt, hogy nem eszek 2 napig épp csak 1-2 falatot. Ha meg kiteszem a lábam meg már farkas éhes vagyok.


Egyébként valamennyire tudok főzni, csak kreativitásom nincs hozzá, meg időm se és ezért is van hanyagolva a főzés. Viszont, ha valaki elém rak egy tál ételt, akkor azt megeszem.


Nem tudom mennyit számít, de most volt egy igen húzós időszakom amit még nem hevertem ki, de korábban is volt ilyen, de úgy vettem észre, hogy mostanában lett ennyire étel undorom.


Most is éhes vagyok, de a világért nem csinálnék magamnak valami kaját. Itthon egyszerűen undorodom az ételtől.


2017. jan. 19. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kis aperitif do a helyzeten.

[link]

2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy főzni magadnak, a gyors kaja nem kell, akkor ìgy jártál!

Mennyi fura ember van....

2017. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem a lustaság miatt nem főzök, hanem mert rám rohad. Alig van itthon valaki, senki nem eszi meg.
2017. jan. 19. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet keveset is főzni. Vagy lefagyasztani a maradékot, majd elővenni. Pl bolognai szósz, jól fagyasztható, csak tésztát kell hozzá főzni. Vagy egy csirkemell szeletet serpenyőben megsütni, 5 perc és kész. Salátával finom. Vagy egy darab grillsajtot megsütni, 3 perc. Én mindig főzök csak magamnak is.
2017. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!