Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Indokolatlan" dühkitöréseim...

"Indokolatlan" dühkitöréseim vannak az utóbbi időben. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Ha bármit elrontok, legyen az munka, tésztafőzés (mint épp az imént), egy videószerkesztés, egy AKÁRMI apró dolog, felmegy az agyvizem, üvöltözök, néha csapkodok, és másokon vezetem le a feszkót.

És márpedig sokmindent elrontok. Elejtem, összetöröm, kiborítom, lelököm, egyszóval kétbalkezes vagyok. Emellé borzasztó türelmetlen. De ez a dühgörcs most kezd igazán zavaróvá válni... Leereszteni se tudok, "pihenés" közben is a munkán kattog az agyam, hogy hogyan lehetne jobban (mert most épp minden, csak nem jó). Egyedül akkor tudok kicsit kikapcsolni, ha agyatlan PC játékokkal játszok, de attól meg bezombulok...

Elegem van saját magamból és az indokolatlan maximalizmusomból. Mi a fenét csináljak? 20L


2014. márc. 3. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Meditálj. De komolyan az segít. Ha pedig előjön ez az idegbaj akkor vegyél egy mély lélegzetet várj pár pillanatot és jobb lesz. Néha ülj ki egy kicsit a friss levegőre és ürítsd ki az agyadat. Nekem ez segített. ;)
2014. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam meditációval, de - milyen is az élet - felidegesített. Hogy még ezt sem tudom normálisan... Ha meg kidühöngtem magam, jön a letargia...
2014. márc. 3. 19:04
 3/5 anonim válasza:
100%
Akkor lehet, hogy túl sok a felesleges energiád. Próbáld levezetni valahogy.
2014. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez egyrészt egy szokás, másrészt meg pánikolás. azt kell megértened és tudatosítani, hogy a rontás a dolgok normál menete. az nem egy probléma. bármit csinálsz így megy ez. zsonglőrködsz leesik a labda, felveszed, megint leesik, megint felveszed. programozol elindítod bumm hibaüzenet, kijavítod, hopp egy másik. ez a dolgok normális menete.


amikor jön a "hiba" akkor mond magadnak, hogy "semmi pánik" és folytasd a dolgot tovább. amikor így kizökken a figyelmed, vidd vissza. ha összetörik a pohár csak söpörd föl. ennyi.

2014. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj Zsani? :D
2014. márc. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!