Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerűen már nem bírom, van...

Egyszerűen már nem bírom, van itt orvos vagy hozzáértő aki érdemben hozzá tudna szólni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon hipochonder vagyok már évek óta! De ez most egészen más. Január elején vettem észre, hogy gyakran vérzik a fogínyem több helyen. Ez azóta is kisebb-nagyobb közökkel fent áll! Bár talán picit mint ha javult volna! Olvastam, hogy ez lehet a leukémia tünete is. Teljesen az jön le nekem, hogy akut leukémiás vagyok. Már ki sem mozdulok itthonról annyira rossz a kedvem miatta! Tudom ,hogy orvoshoz kéne fordulnom és mostmár rá is szánom magam de nagyon aggódom! Tudom, hogy konkrétat nem tudtok mondani de lehetséges, hogy ez akut leukémia? vagy az már január óta más bonyodalmat is okozz volna? Lázam még nincs, de miután olvastam a tüneteket a csontom vagy az izületem fáj itt-ott! Köszönöm szépen előre is a válaszotokat! 25 éves vagyok.

2017. ápr. 18. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem vagyok orvos, de nem hinnem, hogy az vagy. Mikor voltal utoljara fogorvosnal? Van fogkoved? En evente leszedetem, mert attol is visszahuzodhat a foginy, ami verzest okoz. De barmi okozhat foginygyulladast, amitol verzik. A verzes biztos nem jo jel, de menj el fogorvoshoz, tuti nem vagy halalos beteg.
2017. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármit is mond az orvos, jobb mielőbb megtudni, mert mihamarabb kezdődik a kezelés, annál nagyobb az esély a gyógyulásra.Na de semmi bizonyíték a leukémiádra.Ennek számtalan más oka is lehet, például lehet hogy nagyon kemény a fogkeféd, vagy túl erősen dörzsölöd az ínyed.Az izületi fájdalmak, ínyvérzés rengeteg embernek van, akiknek közük sincs a leukémiához.Én múltkor rossz fogkefét vettem és vérzett az ínyem mint az állat.2 hétig tűrtem, aztán újat vettem és semmi bajom.Az izületem is fáj, de én tudom, hogy az jobban meg van terhelve mióta dolgozom és attól van.szóval először keresd az egyszerűbb okokat, fogínyvérzést, fájdalmakat vitaminhiány is okozhat!
2017. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!