Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fáradok el?

Miért nem fáradok el?

Figyelt kérdés
Ötkor kelek, (ma például már fél ötkor felébredtem magamtól) elmegyek futni 5-6 km-t, majd egész nap dolgozok, elintézem amit kell bevásárolok takarítok stb. 10 óra elmúlt és egy szikrányi fáradtságot nem érzek. Miért van ez? Kávét délelőtt ittam utoljára, az sem volt erős, más "pörgetőt" nem fogyasztok. Minden napon ilyen, kivéve amikor a sportban pihenőt tartok, egy két nap a héten, akkor hatkor kelek csak.
2017. ápr. 21. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az nagyon függ milyen munkát dolgozol, és milyen idős is vagy, aki fiatal még jól bírja a munkát.
2017. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
35 éves nő vagyok. Szellemi munkát végzek.
2017. ápr. 21. 22:33
 3/18 Fanni27 válasza:
Szerintem örülj neki. Sok energiád van, de az nem baj, sőt. :)
2017. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És ha nem vagy fáradt, azért elalszol, mikor lefekszel este?

Lehet, kicsi az alvásigényed és jó az anyagcseréd, van elég véred is, elég nagy a szíved is. Van ilyen.

Én a dupláját alszom, vérszegény vagyok, kicsi a szívem és állandóan fáradt vagyok.:)

2017. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Kifogások ide-oda te inkább csak lusta vagy kedves utolsó, akárcsak én. A kérdező pedig 1 aktív sportos ember.
2017. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5: Nem vagyok lusta, nagyon is mozgékony vagyok, én is edzek, van, hogy heti 30 órát is.

De attól még fáradtnak érzem magam végig, amíg ébren vagyok, és 12-14 óra az alvásigényem.

2017. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5: "Kifogások ide-oda"

Azt elmondanád, hogy mi ellen mondtam kifogást?

Kifogás azt jelenti, hogy "nem csinálok meg valamit, mert...".

Én nem mondtam semmire, hogy nem csinálom meg, mert.

2017. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kifogás: Nyilatkozás, észrevétel, melyet bizonyos dolog ellen rosszallólag, feddőleg, ellenmondólag teszünk. Pl. Mi kifogása van ellenem?

Én nem látok az írásomban semmit, amit rosszalltam, feddtem vagy elleneztem volna.

2017. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
örülj neki, nem? de amúgy jó kérdés: tudsz-e pihenni, aludni rendesen.
2017. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a saját testi adottságodat használod kifogásként amiért nem vagy olyan, mint a kérdező. Jó mondjuk én másból indultam ki. Azt hittem nem sportolsz semmit különösebben, mert úgy elég nehéz is lenne 1 ilyen szintre eljutni. A te esetedet is megértem, apámnak pl. szívbillentyű műtétje volt, így ő is fáradékonyabb. Elnézést a téves megítélésért.
2017. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!