Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fáradok el?

Miért nem fáradok el?

Figyelt kérdés
Ötkor kelek, (ma például már fél ötkor felébredtem magamtól) elmegyek futni 5-6 km-t, majd egész nap dolgozok, elintézem amit kell bevásárolok takarítok stb. 10 óra elmúlt és egy szikrányi fáradtságot nem érzek. Miért van ez? Kávét délelőtt ittam utoljára, az sem volt erős, más "pörgetőt" nem fogyasztok. Minden napon ilyen, kivéve amikor a sportban pihenőt tartok, egy két nap a héten, akkor hatkor kelek csak.
2017. ápr. 21. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Hát, hogy a saját testi adottságodat használod kifogásként amiért nem vagy olyan, mint a kérdező."


Márminthogy az, hogy kétszer annyit alszom, mint ő, kifogás arra, hogy nem annyit alszom, mint ő?

Vagy az, hogy fáradt vagyok, kifogás arra, hogy nem vagyok nem fáradt?

MMI???:)

De mikor hangzott el olyan kívánalom velem szemben bárki részéről, hogy aludjak annyit mint ő, vagy ne legyek nem fáradt? Én nem olvastam ilyet itt.

Senkinek nincs ilyen elvárása velem szemben, akinek kifogásokat kéne gyártanom.

Úgy élhetek, ahogy jólesik, azt csinálhatok, amit jól esik.

2017. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Végülis el tudok aludni, de sokszor nagyon erőltetni kell, hogy na most akkor lefekszem, mert ha arra az érzésre várnék, hogy jaj de aludnék már, akkor várhatnék ki tudja meddig. Az elalvás beletelik egy időbe, és éjszaka is gyakran felébredek, nem folyamatos az alvásom. Volt aki azt mondta azért van ez, mert nem fáradok el, de nekem ez olyan furcsa, reggel mikor más alszik én már kint sportolok, egész nap aktív vagyok, egy 300 négyzetméteres házunk van, azt is egyedül tartom rendben, ellátom a családom, van egy kutyám is akit iskolába hordok+sétáltatok. Kizárt, hogy ne fáradnék el... Vagyis nem értem.
2017. ápr. 22. 06:59
 13/18 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben a pajzsmirigyemet nézetném meg, nem működik-e túl.
2017. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam kivizsgáláson, igaz nem konkrétan pajzsmirigyre, de mindent megnéztek a véremből. Milyen értéket kell nézni? Megnézem a papíromon mi van.
2017. ápr. 22. 08:58
 15/18 anonim ***** válasza:
11. Ez olyan, hogy sokan pl. a génjeiket okolják azért, mert elhíznak, közben pedig egyáltalán nem figyelnek a táplálkozásra és nem mozognak szinte semmit. Az, hogy te fáradt vagy és sokat alszol, lehet annak is a következménye, hogy mosgásszegény életmódot folytatsz. De ezek csupán általánosítások, nem igazak minden esetben.
2017. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mindent nem néznek meg a véredből egy általános vérképnél. a háziorvos csak nagyon korlátozott vérképet kérhet.

max. a tsh lehet a háziorvosi papíron a pajzsmirigy-hormonok között. bővebb vérképet csak endokrinológus kérhet.

2017. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Magánban voltam, egy teljeskörű kivizsgáláson, levettek egy csomó vért, mindent megnéztek benne, tumormarker is volt benne, tényleg minden. Nőgyógyász, bőrgyógyász, röntgenek, ultrahangok mindenre, tényleg mindent megnéztek. Kaptam egy sokoldalas papírt az eredményekről.
2017. ápr. 22. 09:27
 18/18 anonim ***** válasza:

TSH, T3, T4, fT3, fT4, TBG

de nem vagyok doki.

2017. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!