Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi mennyi kalóriát vihetek...

Napi mennyi kalóriát vihetek be ha fogyni is akarok de izom tömeget is akarok növeszteni?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő nem megy egyszerre? nagyábol 2 hónapja járok kondi terembe. Ügyelek rá hogy elegendő, fehérjét, szénhidrátot, rostot fogyasszak. Viszont van rajtam egy kis felesleg (olyan 5-10 kiló) a kérdésem az, hogy először fogyókúrával adjam le ezt a pár kilót, és utána kedzdjek izomtömeget felszedni? Gondolom ha valaki fogyókúrázik azaz kevesebb kalóriát visz be mint amenyit elhasznál, az izomtömeg nem tud nőni. jol tudom? Esetleg van arra megoldás hogy izomtömeget úgy növeszek hogy közben leadom ezt a 5-10 kiló felesleget?

2017. máj. 15. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre bajos dolog. Mellesleg a fogyókúrát semmiképp nem ajánlom. Életmódot váltsál inkább.
2017. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kings never Die válasza:
2017. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az életmódváltás szerintem is jó ötlet, nem fogyókúrázni kell. Arra kell ügyelned, hogy a szírból veszíts, és ne izomból.
2017. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!