Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyni akarok 13 évesen. Mar...

Fogyni akarok 13 évesen. Mar nagyon csufolnak suliba mert 13 evesen 65 kg vagyok. Olyan diéta ami nagyon egyszerű?!

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es szeretnék lefogyni mert az iskolában már nagyon csufolnak!! Valami egyszerű diéta kellene!!!
2016. okt. 14. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet, illetve végezz valamilyen testmozgást. A kalóriaszámlálás módszerét tudom ajánlani, gyakorlatilag az az egyetlen olyan módszer, ami garantáltan működik.


Milyen magas vagy egyébként?

2016. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

152 cm

Am Köszönöm!!

2016. okt. 14. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk tényleg van miből fogyni, de ez azt jelenti, hogy az elején kisebb életmódváltoztatásokkal is el tudsz érni eredményeket, ami erőt és motivációt ad a folytatáshoz.
2016. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2016. okt. 14. 21:14
 5/5 anonim válasza:
Bármennyit ehetsz amennyit akarsz csak ne annyi édességet. Csak mozogj az a lényeg probalj naponta legalább 2km sétálni nem sok nem eröltető de segít
2017. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!