Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziosok nektek ha...

Depressziosok nektek ha reggel nincs kedvetek fölkelni és csak huz az ágy nem akartok belöle kikelni ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
és semmihez nincs kedvetek csak megdögleni

2015. dec. 19. 18:15
 1/4 anonim válasza:
100%

Sajnos nincs mit tenni ilyenkor.

Ha iskolába kell menni, akkor felveszem a megszokott stílusomat, hogy fülest be, a körülöttem történő dolgokat pedig kizárom.

Tisztában vagyok vele, hogy ez nem jó, de olyankor általában nehezen, de sikerül kibírnom azt a pár órát a suliban, itthon meg már valamivel könnyebb.

2015. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell dolgozni menni és nagyon mélyen vagyok, akkor nem kelek fel. Beveszek altatót és igyekszem átaludni a napot.
2015. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmit,fekszek tovább.
2015. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ankap1975 ***** válasza:
Érdemes egy reggeli rutint követni, az nagy segítség, hogy induljon a nap. (youtube: my morning ritual )
2015. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!