Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? 15/L

Mi bajom lehet? 15/L

Figyelt kérdés
Már lassan egy fél éve állandóan fáradt vagyok napközben. Este 6-tól pedig ez az egész megszűnik és kb. éjfélkor alszom el mert egyszerűen nem vagyok fáradt. Suli időben keltem 7 órakkor, most meg 9-10-11 órakkor. De akkor is felkelek iszok egy kávét, utána rengeteg folyadékot de akkor is fáradt vagyok, annyira hogy tanulni nem is tudok mert nem marad meg a fejemben, csak hat óra után tudok nekiülni egy kicsit tanulni, mert akkor fog az agyam. Lehet hogy valami vitamin hiányom van? Mert nem szedek vitaminokat. A szüleim szerint az a baj hogy késő estig nyomkodom a telefonom és csak éjfél után alszom el, és a pihentető alvás éjfél előtt van. De az a baj hogy tényleg nem bírok elaludni hamarabb, akár telefonozok akár nem. Mondjuk tényleg nagyon rossz alvó vagyok, de mikor 11 órát alszok akkor miért vagyok még mindig fáradt?

2017. júl. 24. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha este akarsz aludni, igyál nyugtató teát mondjuk. Bár nem hiszem, hogy túlzottan akarnál. :)

Egyébként szedj c-vitamint, meg multivitamint. Az segíthet. Kávé helyett meg ajánlom a sűrű maté teát.

2017. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!