Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 12 óra alvás is kevés?

Napi 12 óra alvás is kevés?

Figyelt kérdés

18F vagyok. Kb. 7.-es koromtól (13 voltam) egyszerűen sosem tudom magam kipihenni.


Hétvégente a 12 óra az "alap", ha a tanulás mellett belefér. Most, nyáron (érettségi után egyelőre nincs semmi dolgom) is 12 órákat alszok, de ez már engem zavar.. nem szoktam korán feküdni, de az se javítana (volt hogy próbáltam). A kipihentség jelei sem mutatkoznak, folyton fáradt is vagyok, vagy ha nem is tipikusan fáradt, de olyan semmilyen, nem kipihent.


Próbáltam, hogy 6-7-8-9 óra alvást lőttem be, aztán ébresztő. Ennek annyi hatása volt, hogy ébredés után 10 percig "hulla" voltam, de utána kb ugyanaz mint ha 12 óra lett volna. Volt viszont negatív hatása: két napnyi kevés alvás után náthás leszek. Kivéve, ha szedek c-vitamint, akkor szoktam bírni.


Volt viszont javulás is, mikor nagyon kipihent voltam:

1. Egyszer régebben voltam nagyon beteg, lázas voltam.

2. Idegen környezetben, pl. erdei sulik alkalmával.

3. Foghúzás utáni éjszaka, mikor fájdalomcsillapítót vettem be (ezt próbáltam, többször nem "hatott").


Még egy infó: nincs semmilyen "háttérbeli" betegségem egy ideje. Egy gócos fog volt, reménykedtem hogy ez az oka, de sajnos nem.


Bocsi a hosszú leírásért, és köszi ha végigolvastad. Ha valamilyen részlet van, ami segítene, megírom szívesen. Bármi tanács, javaslat, tapasztalat? Köszönöm előre is!



2017. aug. 4. 01:19
1 2
 11/16 feco8888 ***** válasza:

Dr.Lenkei Gábor videói youtuben nézd meg a C-vitaminról amit mond!többet nem nagyon írnák mert már így is sokat írtam és hát nem hiszik el az emberek!

Én 10gramm c vitamin eszek naponta vagyi 10000mg tíz ezer, és még élek több éve szedem, D vitaminból 10ezer nemzetközi egységet eszek naponta .... ja majd beszélgethetnénk 120éves korunkban erről a témáról sajnos nem tudunk mert addigra a föld alatt lesztek

Minden természetes halállal elhunyt ember vagy állat az elégtelen táplálkozás miatt hal meg, vagyis tápanyag hiánya miatt!" Vagy is a vitaminok és az ásványi anyagok amik elvesztek a talajból mert kihasználjuk a földet de 60 ásványi anyagból csak 3-at juttatunk vissza és csoda hogy betegek az emberek

2017. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 feco8888 ***** válasza:

Amúgy nem akarlak elkeseríteni de a skorbut a halál előtti végső fázis benne van a Góc is amit írtál leírjam még milyen problémáid vannak ? C-vitamin, 80mg nemzetközileg ha ennyit szedsz naponta akkor nem leszel skorbutos vagy is nem halsz meg , de később minden fajta betegségeid lesznek nagyon sok fajta gYógyszert szedsz majd és soha nem gyógyulsz meg csak amikor meghalsz!

Egészséges embert nem akarnak a gyógyszergyártók bocs de gigantikus profitról van szó többet keresnek vele mint a droggal, a világ legjobb üzlete a gyógyszer, soha nem gyógyulsz meg tőle,csak ilyen nátháktól stb de azt se gyógyszernek köszönhető


Na jó leírom milyen próblémáid lehetnek!/=( Fogínyvérzésed van fogmosáskor,leggyakoribb

Fáradtság és nem vashiány állandóan butábbnál butább a nép vashiány nagyon ritka esettbe van,de rakd össze góc betegség gyenge immunrendszer,ja még a fogorvos se fogja megmondani mi a bajod csak valamit mond így születtél stb mert a többi fogad is begyulad majd ,ja pénzért hozzá ki az neki pénz és pénz és majd csináltatsz műfogat pénz és pénz a zsebébe ne higgy nekem csak az orvosnak mert az egy csoda


Száraz haj és bőr__==( )Fertőzések, Megmagyarázhatatlan zúzódások, véraláfutások, sebek, amik lassan gyógyulnak, gyakori betegség amikor te írtad az nyár most tél van hányszor voltál beteg?

Na még ha mindig nem akarod elhinni hogy vitamin hiányos vagy akkor ezt vedd meg napi 2db vegyél be belőle egyszerre ne oszd el hogy délelőtt meg délután mert csak kipisiled egyszerre kettőt úgy is ha véletlenül nem érted akkor egymás után nyeld le 1 percen belül lehetőleg valamit egyél előtte vagy utána mert ez c-vitamin meg D-vitamin A Cvitamin vízben oldodo de a D-vitamin zsírban és akkor jobban beépül


Napi 2 szem télen nyáron 365napján minden nap

A legjobb megfogsz gyógyulni és nagyon ritkán leszel beteg! Ez a legfontosabb ! Bioheal Acerolás C-vitamig + D3-vitamin

[link]

A pingvin patikába kapható 2179Ft

2017. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Napi több g C-vitamint szedek (tartok szünetet is néha). Nem hat. Más javaslat?

2017. dec. 13. 20:36
 14/16 feco8888 ***** válasza:

Nem hat?

Te vagy a kérdés feltevője amúgy?

Hány kg vagy ? az függ

Milyen C vitamint szedsz megnézném hogy biztos több gramm!

C-vitamint egyszerre kell szedni egy napra nem szabad elosztani több felé mert annál jobban kipisilja az ember napi egyszeri nagy dózis 8-10gramm

2017. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 feco8888 ***** válasza:

amikor szüneteltedet akkor fáradtabb vagy ugyan az?

Hová valosi vagy?

2017. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 feco8888 ***** válasza:

gyógyszert szedsz? azt írtad nincs betegséged,

fáradtságon van más tüneted? Fehér a bőröd ? Arc színed fakó (Fal fehér?)

2017. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!