Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az időjárás miatt lehet?...

Az időjárás miatt lehet? Normális?

Figyelt kérdés

Amikor ezek a nagy melegek vannak, vagy melegedés jön, napközben többször kicsit megszédülök, de nem forgó jelleggel, hanem ilyen bizonytalanság-érzetem támad, és egy pillanatra mintha meginogna a világ körülöttem. Más tünet nincs, el sosem ájultam, nem estem el, stb. Múlt héten, amikor kicsit kellemesebb volt az idő, nem volt semmi bajom, de most szerda óta megint előjön (júli közepe-vége felé volt ilyen először, akkor másfél hét után elmúlt). Vérképem rendben van, egy hónapja sincs, hogy vizsgálaton voltam.


Normális, hogy ilyet érzek a melegben? Sosem voltam frontkérzékeny, de idén valahogy nagyon rosszul bírom. :( Másnak is van ilyen?


20/L



2017. aug. 18. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mérted?
2017. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mértem mostanában. Általában normális szokott lenni, ingadozhat a melegtől? Attól lenne a szédülés, hogy hirtelen leesik a vérnyomásom?
2017. aug. 18. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinek alacsonyabb így a melegben. Ugyanez volt nekem is, mint neked, csak néha még a beszédem is lelassult. Megmértem és kb 15-20-al alacsonyabb volt, mint amennyi szokott lenni.
2017. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Kicsit megnyugodtam, most már csak a hűvösebbet kell várni. :P


Jobbulást kívánok Nektek!

2017. aug. 18. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet leesik a vérnyomásod, meg kellene mérni, igyál több folyadékot. Én pl idén állandóan hulla fáradt vagyok, a hirtelen hideg és melegfrontok nagyon megviselnek.
2017. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!