Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam veszélyben?

Miért érzem magam veszélyben?

Figyelt kérdés

A hely ahol lakom (kollégium) nem tűnik biztonságosnak, bár nagyon úgy tesz. Minden bizonnyal én vagyok a legszerencsétlenebb szobában, de valamit folyamatosan munkálkodnak az erkélyem alatt, ami miatt szúrós szag jön fel, még akkor is, ha már egy hete nem csináltak semmit, ezért szellőztetni is félek. Azt tudom, hogy az én erkélyemet is lefűrészelték és fűrészporos lett még az ég is, majd építettek egy újat (vizes fából!). A fürdőnkben van egy elszívó rendszer, ami egyik szobában sincs, de mindig ilyen fura szagokat érzek bent, amióta itt vagyok időnként bepirosodik az arcom, viszkető piros kiütések is kijönnek, amik aztán elmúlnak.

Aggódjak, hogy valami ártani fog az egészségemnek?


2017. nov. 12. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!