Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet pszichésen szédülni?

Lehet pszichésen szédülni?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokszor szédülök de ahogy megfigyeltem itthon sose vagy ha vezetek...általában bevásárláskor vagy munkán jön elő (függetlenül az evéstől ivástól időjárástól) tegnap is azt hittem munkán h összeesek aztán behoztak egy életveszélyes beteget és miközben "dolgoztunk rajta" (elnézést a fogalmazásért) semmi bajom se volt...aztán jött egy nyugisabb időszak és megint szédültem...a következő beteg ellátásánál megint nem volt bajom...vérnyomás cukor pulzus normális ha szédülök is...de igazából csak tegnap gondoltam rá hogy lehet pszichésen jelentkezik...kellemetlen nagyon...volt már másnak is? Hogy lehet leküzdeni ha pszichés?

2018. ápr. 12. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyáltalán hogy dolgozhatsz orvosként vagy akár műttőssegédként, ha nem vagy egészséges?!


Vagy nem gáz, ha beszédülsz, megszalad a szike és elvágsz egy artériát?!

2018. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen, előfordulhat hogy pszichés megterhelés áll a szédülés hátterében, azonban elsőként a szervi okokat kell kizárni. Amennyiben gyakran és régóta jelentkezik mindenképp keresd fel a háziorvosod.

Egyébként a hátterében leggyakrabban vérnyomás ingadozása, fül orr gégészeti illetve neurológia panasz áll.

2018. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én először egy jó helyen megvizsgáltatnám a nyakcsogolyáim.
2018. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez simán pszichés, hiába vizsgáltatja magát mással.
2018. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Surgossegin dolgozol, ahol ezer a stressz, nap mint nap a munkaido barmelyik perceben tortenhet barmi es meg van kerdesed ezzel kapcsolatban? Persze hogy lehet psziches! Akkora stresszben toltod a mindennapjaidat mint az osszes kommentelo eggyutveve! Elonyod annyi, hogy valamelyik kollegad tud ajanlani egy jo pszichologust.

Nyugi!

2018. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül is kiderült hogy nem pszichés...csak a doki nagyon leragadt ennél a történetnél...az Mr kijelezte a problémát...és már végre nagysokára neki lehet állni a kezelésnek
2018. jún. 14. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem vagyok indiszkrét, akkor el tudod mondani, hogy mi volt a problémád? Mit mutatott ki az MR?
2020. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érszűkület volt elmondás szerint egy gyulladás miatt... Meg tuti a stressz is azért rájátszott... A kérdés kiírása után nem sokkal felmondtam azóta bár szakmailag lejebb adtam sokkal jobban érzem magam... Azóta semmilyen tünetem se volt sőt hízni is sikerült... Senki se féljen váltani... Nem ér annyit se munkahely se semmilyen megszokás hogy az egészségünk rámenjen
2020. okt. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!