Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tüneteket produkálni...

Lehet tüneteket produkálni pszichésen? Hányinger, fura szagok?

Figyelt kérdés

Holnap kellene nem megjönnie, furán érzem magam. àllandóan fáradt vagyok, hányingerem van, fura szagokat érzek. Korai lenne tünetnek tudom.

Tudok ilyeneket hallucinálni??


2018. ápr. 11. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet.
2018. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, de még hogy!


Én szentül meg voltam győződve, hogy terhes vagyok újra, amikor csak pár hónapos volt a fiam.

Szerencsére a teszt mindig megnyugtatott, hogy nem.

2018. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyira beleéltem magam, hogy terhes vagyok, hogy kimaradt a menstruációm is.

Persze minden teszt negatív volt.

Nem is sikerült teherbe esni addig, amíg úgy nem döntöttem, hogy nem próbálkozunk tovább. Amint elengedtem, egyből összejött.

2018. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kezdtem/kezdem dilisnek érezni magam, de jó tudni hogy akkor nem csak én tudok ilyneket produkálni :)
2018. ápr. 11. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban 14 napot késett, eddig még egy napot sem, soha :)

Én is megvoltam győződve, hogy az vagyok, aztán teszt is negatív de én még mindig úgy gondoltam, hogy nem termel elég HCG-t a szervezetem. Mentem dokihoz, aki kért vizeletet negatív lett. Másnap meg is jött....


Sajnos tudunk ilyet produkálni :)

2018. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na szuper. Kitartás utolsó.
2018. ápr. 13. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :)
2018. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!