Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 évesen mi lehet az oka, a...

17 évesen mi lehet az oka, a kézremegésemnek?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem,hogy nem iszom alkoholt,és nem drogozom..

Néha nem csak a kezem,hanem a lábam is remeg....

Főleg akkor tapasztalom ezt,ha ideges,feszült vagyok ami sokszor előfordul....Mit tudok ellene tenni,mert ez engem nagyon zavar....már az osztályomban is elég sokan tudnak róla:(

Érdemes lenne ezzel orvoshoz fordulnom?


2008. nov. 1. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez az idegtől van.Nekem is gyakran remeg a kezem.

Ezzel menj el dokihoz.talán pszichológushoz.Nem jó ha ilyen fiatalon ennyire stresszes életet élsz.

2008. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
biztos rossz dolog,de én 13 éves vok és már évek óta igencsak remeg a kezem.sztem nekem a kávétól
2008. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj orvoshoz, ha már benned is megfordult a gondolat. De szerintem nincs semmi bajod.


Előttem szólónak:13 éves vagy, és évek óta kávézol? Anyukád nem szólt rád?

2008. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el dokihoz, mert lehet, hogy pajzsmirigy túlműködésed van, ennek az egyik tünete a kézremegés. És persze ha könnyen leszel ideges és stresszes, az is egy tünete lehet. Ha elmész orvoshoz, szerintem kérj pajzsmirigyvizsgálatot, amit egy vérvétellel el lehet intézni.
2008. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi:)

Lehet,hogy igaza van az utolsó válaszolónak,mert fennál nállam a 3.-ik tünet is amely utalhat a pajzsmirigy túlműködésésre:hiába rengeteget eszek,mégis nagyon sovány vagyok....azt hiszem jobb lesz,ha ezzel tényleg elmegyek a dokihoz....

2008. nov. 2. 16:03
 6/7 anonim válasza:
Én ugyanilyen problémában szenvedek.fél éve vettem észre,és azért zavar annyira,mert fodrásznak tanulok,és ha nem tudok ellene tenni,sajnos új szakma után kell néznem:S nem tudom mitől lehet,én most járok vizsgálatokra...voltam pajzsmirigy ultrahangon,ami negatív lett,voltam neurológusnál,kaptam nyugtatót,amit abba kellett hagynom,mert kezdtem függő lenni,most egy másik neurológus valami nagyon ritka májbetegségre gyanakszik,de nem sok biztatót mondott,úgy hogy kellőképp el vagyok keseredve én is.ha azóta kiderült volna mi volt a probléma kérlek írd meg.utána akarok járni ennek az egésznek.
2010. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem is remeg a kezem én most 21 éves vagyok,de már vagy 10 éve küszködök ezzel...kb5 éve jött ki nagyon dúrván,én már észre se veszem,de az osztálytársaim,meg a környezetemben lévők állandóan cukkoltak vele.Alapjáraton is előfordul,de legtöbbször akkor,ha zavarban vagyok vagy izgulok és ez olyan ciki...Én is voltam neurológusnál,ő elküldöt mri-re,ami negatív lett,utána elmentem pszichiáterez,ő meg azt tanácsolta,h keressek fel egy pszichológust és felírt nyugtatót meg ilyeneket,pedig egyáltalán nem vagyok depi meg semmi ilyesmi...én sem tudom,hogy mit csináljak:(
2011. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!