Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert erzem magam rosszul?

Miert erzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Egy ideje kialakult nalam egy olyan erzes es csak neha tor ram de akkkr nagyon rossz hogy nincs kedvem semmihez faradt vagyok es egyedul erzem magam es jobb ha nem is lennek...Neha jelentektelennek erzem magam....Mint tudni kell rolam eleg aktiv es humoros ember vagyok az emberek boldognak ismernek de egy ideje elegge hat "depresszios" lettem....Probalom valamivel ezzel elterelni de sosem megy....Sok baratom van de erzem hogy elhagynak mert en keresem oket de ok sosem keresnek engem....Elegge egyedul erzem magam es nincs semmi ami megfogna az eletben mert ez az erzes eltolt es akkor semmihez nincs kedvem....Mit tegyek hogy ez az erzes eltunjon?Hogy tereljem el az erzelmi dolgaimat? Mit javasoltok ha unatkozok vagy nincs kedvem semmihez? Miert hagynak el a barataim?

2018. júl. 4. 05:59
 1/2 anonim válasza:
Keress egy olyan hobbit, amit boldogan és önfeledten csinálhatsz. Pl rajzolás, videózás (ha van ötleted és vállalod a felelősséget), blogírás, komolyabban elkezdeni fotózni például (Instagramra vagy csak magadnak), sportolás, nyelv tanulás stb. Próbáltam olyanokat írni, amik érdekelhetnek egy tizenévest. Hidd el, bennem is sokszor van ez az érzés, hogy ,,nincs kedvem semmihez" olyankor zenét hallgatok és sírok vagy filmet nézek, vagy olvasok. A barátaid azért hagynak el, mert nekik is vannak biztos gondjaik, ezért nem kiváncsiak a tiédeidre. Bár ha igazi barátok lennének, akkor nem csak akkor barátkoznának veled, amikor boldog vagy. Keress új barátokat, hátha dob a kedveden és lehet hogy ő nem csak azért fog felkeresni,hogy megvigasztald, miközben ő neked nem segít.
2018. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát én is csak azt tudom mondani, amit az 1-es. Azt a nincs kedvem semmihez érzést barátokkal elmulaszthatnád. Keressél akkor más barátot. Próbálj meg a barátodhoz közelebb kerülni, játszatok (nem tudom hány éves vagy:c) és.. ja..


Ha meg ez nem megy, menjetek el nyaralni, menj ki a szabadba és tényleg, keress valami hobbit. Akár internetes játékokkal is játszhatsz, bár a számítógép nem a legjobb hobbi, és nem is a legegészségesebb... De ha mégis a számítógép mellett döntenél, keress internetes, akár ingyen letölthető játékokat.


Ez az érzés egyébként bennem is meg van néha, de én örülök, hogy élek, nekem meg nem az van, hogy elhagynak a barátaim, hanem hogy még nincs is olyan, akivel rendszeresen találkozok/beszélgetek.


Ne érezd magad jelentéktelennek, hidd el, valaki számára fontos vagy, ha nem is a barátodnak, legalább a szüleidnek...

2018. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!