Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A marihuána okoz e hangulating...

A marihuána okoz e hangulatingadozásokat agressziót egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni hogy te mennyire buta ember lehetszm
2018. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszra számítottam. Nem mozgok ilyen körökben, és nem is szeretnék, viszont nem tudtam hova tenni a "volt párom" viselkedését.!!Ez nem butaság kérdése... Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2018. jún. 20. 05:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sok az ember életében az elvarratlan szál akkor a fű okozhat frusztrációt. A megfelelő fajta választás csökkentheti ezt.
2018. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Úgy ahogy mondod. Én lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő havi 1x, én havi 3-4x tolom átlagba, az én részemről sokszor éreztem azt, hogy könnyebben felbosszantom magam rajta, ingerlékenyebb lettem. Illetve több hangulatingadozásom is van. Szóval amit írtál az így egy az egybe igaz.
2018. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom ti mit szívtok, de mi a párommal heti 2-szer fogyasztunk marihuánát és még életemben nem volt ennyire harmonikus kapcsolatom egyetlen emberrel sem..:o
2018. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 ismered a "kivétel" szót?
2018. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!