Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sok stressz ellen mit lehet...

A sok stressz ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje több minden van, amin gondolkodni szoktam meg ami idegesít, családi dolog is, egyetem, esetleg egészség, ha éppen valami bajom van.

Viszont a sok stressz szintén csak elrontja az egészségem.


Mit tehetek, hogy valahogy csökkentsem a stresszt vagy kizárjam? Legalább ideiglenesen.

Például olvasásra gondoltam, de lenne valami más tippje valakinek?


2018. szept. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kerékpározás jött be stressz ellen. Egyrészt mert mozgás, másrészt utazás. Főleg a jó levegőjű természetben nagyon jó. Fősulis koromban is ez segített, meg ma 50 évesen is csodát tesz. A napokban Győrből tekertem el Bécsbe és vissza is, és úgy érzem minimum 20 évet fiatalodtam.
2018. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sport, buli, alvás. Egyetemen adnak elég olvasnivalót, hobbi olvasmányokkal ne fáraszd magad.
2018. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meditáció. Tudom, elcsépelt, de ha gyakran csinálod, azt veszed észre, hogy egyszerűen nem úgy reagálsz a stresszes helyzetekre, sokkal kevesebb dolog borít ki, mint azelőtt. Már egy-két hét után érződik a pozitív hatás.
2018. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport, plusz szedhetsz magnéziumot, van egy enyhe stresszoldó hatása.
2018. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!