Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok, és félek....

Depressziós vagyok, és félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap voltam munkában, és 22:30-kor értem haza. 23:00 már az ágyban voltam. Minden este lefekvés előtt 2 SEDATIF PC-t veszek be. Ez most valahogy nem segített. Aztán 23:30 kor megittam egy csésze tejet, és tettem beléje mézet. Nem segitett. Aztán 0;45 kor megint megidtam egy csésze tejet és benne méz, na ezután már elaludtam nagy nehezen.


Sokat gondolkodtam, nem tudtam elaludni, ami nagyon aggasztott engem. Nem voltam fáradt, vagy nem is tudom hogy mondjam, csak az egyik oldalról a másikra forgolódtam. 6:00 kor felkeltem, aztán 8:00 kor kb ha jól emlékszem. Idegileg kikészített, hogy nem tudtam aludni.



Szerintetek ez mitől lehetett? Nagyon félek. Kérlek segítsetek.


2018. okt. 12. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Az, hogy nehezen tudtál elaludni nem olyan nagy dolog, néha mással is előfordul hogy csak forgolódik.. Mitől félsz pontosan? Nem történt valami rossz dolog veled nap közbe, ami nem hagyott nyugodni éjszaka?
2018. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom mitől félek, rám jön az önsajnálat, hogy milyen szerencsétlen vagyok.
2018. okt. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!