Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek aludjak el folyton?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok egy olyan szakon ami nem tetszik a szüleim kötelezése miatt.

Nulla a motivációm. Amilyen tárgyra csak lehet be se megyek, mert nincs kedvem. Viszont nagyon sok a tanulni való is. És attól igyekszem becsueltesen felkeszulni es megtanulni anyaek miatt.

Sikerult ravenni oket, hogy elmehessek innen.

De foleg ebben az evben erzem, hogy nagyon nem egeszseges ahogy elek. Mindenheten utazok innen haza. Nagyon messze lakom. Es már fáj a térdem a sok üléstől.

Az albérletbrn folyton fekve tanulok,mert ulve nem megy es folyton elalszom kozben, mert nulla kedvem van hozzá. Az út során is mindig alszom,mert hosszú. Estenkent pedig nehezen megy az elalvas.

Napkozben pedig folyton. A lábam zsibbad, ásítozom, a szemem csukódik. A lakótársaim szerintem azt hiszik lusta vagyok. Pedig eddig mindig energiabomba voltam. Mindig tornáztam, mert imádok. De most ahhoz sincs kedvem, mert elment az eletkedvem. Emiatt a suli miatt,meg egy hosszú szakítas miatt is.

Folyton gyenge vagyok. Ha már fekszem akkor is néha rám tör az az érzés,hogy ha frlállnék osszeesnek.

A verkepem tökéletes.


Tudom milyen szakra szeretnek atmenni es hogy mit szeretnek csinalni, de felek sikerul -e atmennem arra. Sokat stresszelek miatta. Es folyton erzem, hogy az ido megemeszt :(es ez a folytonos varakozas es hogy most még semmit sem tudok tenni.

A pontom biztos meg lesz a masik szakra. Csak egy alkalmassagin kell atmennem, de meg is olyan messze van a jovo osz. Varom, hogy vegre passzivaltathassam magam es dolgozhassak, csinalhassak valami ertelmeset. Mert ez az 1,5 ev a kukaba landol:(


Elnézést amiért ennyire negatív vagyok. Mit tudok tenni, hogy ne akarjam így siettetni az időt és végre talpra álljak a csipkerózsika életemből, mert ez a folytonos álmosság, rendszertelenség és a rengeteg tanulás,amihez motivacio sincs, mert en ezt nem akarom!!! kikeszit.:(


20L



2018. dec. 3. 15:02
 1/2 A kérdező kommentje:
-legyek*** bocsánat
2018. dec. 3. 15:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem főzz egy jó kávét!
2018. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!