Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt aki extrovertált...

Van itt aki extrovertált volt, nagy társasági igénnyű, aztán mára mégis magányosabb életet él?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 12:20
 1/10 Cement Ilona ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy idő után mindenkinek benő a feje lágya.
2018. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Idősgondozo vagyok. Mindenki társaság nélkül egyedül él. Örülnek ha a gyerekeik vagy a család havonta 1* meglazogatja őket vagy ha akad egy szomszéd aki néha nap átkőszön.

Sokan emberek közt nyüzsgő életet éltek. Eltünnek a barátok. Meghallnak a szerettek. Miért mindenkire ez vár. Aztán mikor a leginkább a jó megszokott otthonra vágynának egy idegen idôsotthonba kell költözni és sokan ott hallnak meg idegen emberek közt távol a családtol.

2018. júl. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem vagyok öreg, csak elegem lett a felületes emberekből, kötelező bulikból. Abbahagytam, megnősültem csak a jóbarátaimra szánok időt meg a sportolásra.
2018. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
extrovertáltnak lenni nem azt jelenti hogy nem nőtt be a fejed lágya :)
2018. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy a környezeted felé milyennek látszol. Ha ezen agyalsz, olyankor kérdezd meg magadtól, hogy azok az emberek vagy az a társaság vajon gondol-e hasonlóképp rád! Nagy eséllyel nem lesz a válasz! Évekkel ezelőtt egy csalódást követően építettem le a baráti és egyéb szociális kapcsolataimat teljes mértékben és csak profitáltam belőle! Személy szerint csak ajánlani tudom az efféle változást!
2018. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 attisattis ***** válasza:
Ez egy természetes folyamat, én 30 körül vettem észre hogy nincs időm az úgynevezett barátaimmal bulizni járni. Ott a család, a gyerekek, a munka, én úgy voltam vele hogy inkább ezeken a területeken teszem oda magam 100%ban. A haverokról meg annyit, hogy 2x 3x nem mentem el velük, és már nem is hívnak. Persze nem vagyok magányos, úgy oldottam meg hogy olyan családokkal barátkozunk, ahol hasonló korúak a gyerekek, összejárunk hetente többször, nagy hűsítések vagy segítünk egymásnak hétvégénké a ház körül barkácsolni, előtetőt építünk meg ilyen hülyeségeket. A pia legtöbbször elő sem kerül, mindenki kocsival van. Az apukákkal simán belefér egy két koncert, egy sziget 2 napra, oda is már gyerekekkel megyünk. Családdal tengerpart, Balaton, motoros találkozók, fesztiválok, Összehangoljuk még év elején a szabadságokat, és együtt megyünk.
2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez most mi utolsó válaszoló?

Nem ide illik egyáltalán.


Extrovertált voltál és az is vagy. Voltak barátaid és most még hetente többször ugyan úgy barátkozol csak családokkal.


Kérdés mi volt?

Benne volt, h olyan aki mára magányosabb életet él.

Nem az volt a kérdés, h ki az aki a régi barátait, ha erjait újakra cserélte.

2018. júl. 23. 03:02
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a barátom van ebben a cipőben. Nagy társasági ember, mindenki imádja mikor elmegy buliba, a nők tapadtak rá régebben. De most több, mint 1 szakított a barátnőjével, azóta nem talál egyszerűen társat. Valahogy senki sem akar vele komoly ismeretséget. Barátok is lekoptak, akikkel anno nagyon jóban voltak.
2018. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem, nem bánjátok, hogy írok, mivel kicsit off lesz, de nálam meg pont fordítva volt. És abszolút nem azért, mert meg akartam változni! Világ életemben egyedül szerettem játszani (gyerekként), meg egyedül lenni, meg azzal az 1 (maximum 2) barátommal lenni, aki volt, és nagyon jól éreztem úgy magam, sose vágytam rá, hogy más legyek vagy máshogy éljek. Aztán 26 éves korom körül csak úgy a "nagy semmiből" megváltoztam. Még én magam sem értem.

Tényleg csak arrafel írtam, hogy ez a két dolog simán fel tud cserélődni egy emberben. :)

2018. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!