Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 30 éves kor körül már valóban...

30 éves kor körül már valóban öregszik a test?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Már második nap is öregebb, mint az első nap. Aztán még tovább.
2019. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nyilván nem erre gondoltam. -.-
2019. febr. 4. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyílván öregebb mint 20 évesen. De átlagba 40éves korig fejlődik. Az nem mindegy hogy bánsz vele és milyen a genetikád, de kb 40 évesen (magyaroknál) van a csúcspont, onnantól kezd el fokozatosan hanyatlani. Onnantól jelentkezhetnek jobban egészségügyi problémák is. 30 évesen igen csak bika még az ember. Még a tesztó fokozót is 30 éves kor fölött ajánlott szedni inkább 40 fele, mert az is akkor kezd el csak csökkenni. De mint mondtam ez genetika és bánásmód függő. Ismerek olyan 50évest aki van olyan formában mint egy 30 éves.
2019. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ismerőseimnek jönnek a fájdalmak, kevísbé bírják a sportot, romlik a memóriájuk, akkor is, ha egészségesen élnek.


Én huszonéves korom második felében erősebbnek érzem magam, mint valaha, de ki tudja,hogy meddig.

2019. febr. 4. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

A munkahelyek is tönkretehetik az egészséget.

2019. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem. Viszont a regenerálódási képesség elkezd lecsökkenni.
2019. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!