Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, valóban az ilyen test...

Lányok, valóban az ilyen test jön be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolok itt arra, hogy látszik hogy sportos, de azért mégsem egy izomállat.


2017. okt. 15. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem sportos, persze nem fekszik egész nap ágyban, oké, de igazán semmi különös, szerintem ebben egyetérthetünk. Nemcsak testépítő szempontból nem sok.

Plusz utálom Biebert, felőlem nézhetne ki akárhogy.


Naturálban senki sem izomállat, az a szint szerintem bőven okés. Tisztelem azt, aki eljut a naturál maxa közelébe s ez sokszor nem is ad rossz testet (nyilván nem mindenki lesz roppant esztétikus csak attól, hogy kigyúrja magát, de a genetikával nem tud mit csinálni).

De viszonylag kevés izommal is tetszhet valaki (az átlagnál azért nem árt, ha több, nagyon inaktív tud lenni a mai ember), elég széles a sáv nálam. Ugyanez van nőknél: vékonyan, izmosan, kis és nagy mellel is igen vonzó lehet valaki. Azért a rendesebb izomzatot preferálom, ha már választani kell, mindkét nemnél. De nem kell maxon lenni. Eddzen, legyen egészséges életmódja, s persze kismillió más faktor is van még a kinézetet nézve is.

2017. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sportosnak se mondanám, tipukus nem otthonülő, de 0 izom.

Nem tudom honnan jön neked ez, hogy ez jön be a legjobban.. Egy naturál max test az, ami szerintem az átlag ember szemének tetszik, vagy egy kicsit naturál max feletti, szálkásabb fazon. Bár számomra ezek kevesek, az én szememmel nem elég egy naturál max forma. De csávó vagyok, itt csajok nem igazán fognak írni.

2017. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, leszámítva a rengeteg tetoválást (meg hogy Bieber zeneileg nem jön be :)
2017. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
69%
Ez csak a kis tinilányoknak jön be. Nokedli kisgyerek.
2017. okt. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem sportos. Én állítom erősebb vagyok 19/L
2017. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak talán, a nőknek nem.
2017. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!