Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüdőrákom lehet?

Tüdőrákom lehet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, dohányzom sajna. 3 hete enyhe fájdalmaim vannak a mellemben. Amikor benyomom a bordakozti izmaimat akkor érzékenyek és fájnak. Mintha legszomjam is lenne, mintha nem kapnék rendesen levegőt. Kohogni a napokban kezdtem de csak 1x 2x kisebbeket. Néha a hatamba is sugárzik a fájdalom, meg a bal jobb vállamba. A fájdalom nem erős, nincs véres köpetem, nincs tudogyuszim. 2 hónapja voltam tudoszuron, előtte is fajdogalt a mellkasom, de nem találtak semmit.


Lehet hogy csak beképzelem magamnak?



2019. ápr. 7. 19:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magas, vékony gyerek vagyok, kondizok intenzíven
2019. ápr. 7. 19:34
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
egy idióta vagy
2019. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Légúti betegség szövődménye lehet a köhögés. Hipochonder vagy. Lásson pszichológus
2019. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eléggé betojtál hozzá, hogy orvoshoz menj?

Eléggé betojtál hozzá, hogy letedd a bagót?

Vagy ezekhez azért kevés ennyi tünet?

2019. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ptxed van. Sétálj el a tüdőgomdozóba és kérj egy átvilágítást.
2019. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kis ptxet nem mutatja ki a röntgen. Azért kell az átvilágítás cagy ct. Ez pont a magas vékony fiúk betegsége. És még dohányzol is hozzá! Gratulálok. Ha esetleg még nincs, tuti lesz idővel mert eleve hajlamod van rá. Szar egy tüdőműtét, a helyedben befejezném a bagózást.
2019. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma tettem le. Eldobtam a maradék fel doboz cigimet. A mellizmaim iszonyat fájnak illetve a bordakozti izmaimat érzem. Nem az a tipikus szorító mellkasi fájdalmaim vannak. Illetve figyeltem, hogy mely lélegzetvetelnel a mellkasom mindkét fele kidomborosodik
2019. ápr. 8. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó első lépés, gratula!
2019. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kívülről nem látszik a ptx. Ha légvételre a lapockádnál szúr az egy tünet, vagy ha hanyadt fekve a kezedet oldalt a bordáidra teszed akkor érzheted a mozgásd amit a levegő okoz ami a tüdő és mellhártya közé szorult. Ez is egy tünet. Vagy lehajlásnál fura érzés a mellkasodban. Vagy ha az oldaladra fekszel akkor nem kapsz levegőt rendesen. Ha ezek nincsenek akkor lehet csak izomhúzódásod van.
2019. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kátrány feltöltés és ürítés fájdalommal jár döntsd el melyiket akarod
2019. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!