Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok pisilni?

Miért nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés

Éjjel megint fájásaim voltak a gyomorban. Víz ment belőlem, véres, még barna széklet is. Görcsöl a hasam. Elől fáj az egész hasam, és hátul a derekam is. Reggel nem éreztem, hogy kell mennem pisilni, nem is nyom, se semmi. Van amikor érzem, hogy kell pisilni, de csak csöpp jön. Nem csíp se semmi, nem is véres a vizeletem. Pedig ittam reggel vizet.


Ez normális? Mi lappanghat bennem?


2019. ápr. 30. 06:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, csak annyit tudok, hogy az urológusnak nincs köze a gyomrodhoz. Az a gasztroenterológus (vagy belgyógyász) lesz.

Szerintem felnagyítod a gondokat. Otthjon ülsz és vizsgálod magad, hogy úristen, és ahelyett, hogy orvoshoz mennél, vagy legalább felhívnád, kérdéseket írsz ki, pedig mi nem tudunk segíteni rajtad.

Én arra tippelek, hogy van egy durva túlérzékenységed a gyógyszerre, amit szedsz, ezért lenne fontos beszélni az orvossal legalább telefonon, hogy mondja meg, mit szedél, hagyd-e abba a gyógyszert, vagy mi legyen.


Szerintem a pisilésnek semmi köze az egészhez, azt már te rakod hozzá. Kvázi annyi bajod van, hogy gyógyszert szedsz és megy a hasad, magyarul kijött a mellékhatása a gyógyszernek.

Nekem a Zinnattól volt ilyen, fotam mint a lakodalmas kutya, felhvítam a dokit, abahagyatta velem a Zinnatot, írt mást, és az oké volt.

Nem kell drámázni, meg úgy tenni, mintha haldokolnál. Túl sok időd van gonfolkodni, és mivel nem érdezel meg orvost, találgatsz és elméleteket szősz. Fejben egyre súlyosabb beteggé teszed magad.

Relax. Hívd fel az orvosod.

2019. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja, és a feltett kérdésedre a válasz: azért, mert fosol, és ott jön ki a folyadék. Ezért nincs pisi. Ezt nem róhatod fel a szervezetednek.
2019. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

08:02: Tegnap voltam ügyeleten, doki megvizsgált alulról, minden rendben az ő részéről. Szedtem antibiotikumot de abbahagytam azt mondta a doki. Egyszer-kétszer kihagytam a probiotikumot. Gasztrora megyek májusban, anyum már be is rendelt, amitől iszonyatosan félek.


Probiotikumot szedek amit az orvos ajánlott. Tegnap jobb széklet is jött.


Inkább meglátogatom

2019. ápr. 30. 08:17
 14/23 anonim ***** válasza:

Értem, tehát annyi bajod van jel pill, hogy kicsit megy a hasad, de javul.

öööö... hipochonder vagy, de nagyon durván. Semmi bajod nincs. Vagy a gyógyszer cseszte szét a beled, vagy elkaptál egy enyhe vírust (eleve pár megfázásos jellegű betegség rámehet gyomorra is).

Gasztrón se fognak találni semmit, megjósolom.


Kérdésem akkor az, hogy mi a kérdésed?

2019. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hogy mit tegyek. Mivel javulhat ez. Szedek probiotikumot ez fog segíteni? Nagyon türelmetlen vagyok, és túlságosan hypochonder ahogy mondod. Most vegyük ezt így: Elmegyek a háziorvosomhoz, és mit fog tenni? Kiír antibiotikumot? (Jobban csesszem szét a belem?) Azt mondjátok, urológiahoz felesleges elmenni. Te még azt mondod, hogy Gasztron sem fognak találni semmit. Nem a bajt keresem, de ha egyszer nem érzem jól magam, képtelen vagyok eljárni kivizsgálásokra.


Mit fog adni szerintetek a háziorvosom? Adott antibiotikumot és még lázam sem volt, csak nátha, és piros volt a torkom.


Bocsássatok meg, de félek. Türelmetlen vagyok, mert csak görcsöl és görcsöl a hasam és érzem, hogy éhes vagyok, és eszek eleget.

2019. ápr. 30. 08:43
 16/23 anonim ***** válasza:

Mivel eléggé fiatal lehetsz (írod: ...anyum be is rendelt...), ide irkálsz a laikusoknak. Ezzel bizony sürgősségire kellene menned.

Gasztroenterológushoz nagyon sokat járta (nefrológiai eset), gyomortükrözésem is volt. idd el nekem, hogy ha úgy teszel egy esetleges tükrözésnél, ahogyan az orvos kéri (de úgy cselekedj!), úgy lenyeled a csövet (sokan ettől irtóznak), mint lenyeli kacsa a nokedlit!

2019. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Csak nyeljem le a csövet, nehogy análon keresztül fognak csövet adni, mert akkor én beleőrülök.

21 éves vagyok

2019. ápr. 30. 09:31
 18/23 anonim ***** válasza:
Számomra nem derült ki véreset pisiltél vagy véreset kakáltál? De a veséiddel valami nagy gond lehet ha nem tudsz pisilni. Azonnal menj el az urológiára. Nem kell beutaló. Probiotikum ezen nem fog segíteni.
2019. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Már megy a pisi. Vér csöpög a seggemből. De bevettem probiotikumot, és mentem pisilni és nem jött a kaki. De nem mindig segít.
2019. ápr. 30. 10:56
 20/23 anonim ***** válasza:
Véreset kakilni az nem játék és nem probiotikummal szokás kezelni. Komoly baj is lehet. Kérj egy beutalót a gasztroenterológiára. Lehet, hogy csak aranyér de súlyos baj is lehet. Nem játszanék ezzel a helyedben.
2019. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!