Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok pisilni?

Miért nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés

Éjjel megint fájásaim voltak a gyomorban. Víz ment belőlem, véres, még barna széklet is. Görcsöl a hasam. Elől fáj az egész hasam, és hátul a derekam is. Reggel nem éreztem, hogy kell mennem pisilni, nem is nyom, se semmi. Van amikor érzem, hogy kell pisilni, de csak csöpp jön. Nem csíp se semmi, nem is véres a vizeletem. Pedig ittam reggel vizet.


Ez normális? Mi lappanghat bennem?


2019. ápr. 30. 06:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
15:52 Május 21. megyek
2019. ápr. 30. 16:13
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz mit tenni csak diétázni és szedni a probuotikumot. Azért attól hogy kihagysz 1-2szemet nem jön vissza a hasmenés. Ez nem így működik. A probiotikum nem hasfogó. Szedj bolus adtringenst vény nélkül kspható. Az jó hasmenésre.
2019. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hogyha szájon át tükröznek, akkor egy tálat tesznek a szád elé (oldalt kell fordulni), kinyitod a szád, behelyezi az orvos a csövet és azt mondja, hogy nyelj. Nyelsz egyet, és ő néhány centire betolja a nyelőcsövedbe a csövet. Aztán megint nyelned kell és tolja lejjebb a csövet. Ez párszor ismétlődik, amíg nincs eléggé mélyen a cső. Hidd el, hogy ez nem fájdalmas és nekem nem volt kényelmetlen sem. Nyelsz - ő tolja, nyelsz - ő tolja, ismétlődően. Ennyi. Végbélen keresztül pedig először felpumpálja a vastagbeledet (kissé kellemetlen, mert feszül a bélfalad, de kibírható). Pumpálás és vizsgálás közben szelek távozhatnak, de ez ne izgasson, mert az orvos és az asszisztensnőnek ez naponta többször előálló esete. Különben is - természetes dolog, nem fognak rajtad röhögni. Megvizsgál, majd kihúzza a csövet az asszisztensnő. Adnak WC-papírt, hogy menj a WC-re, ahol addig maradj, amíg a gázok el nem távoznak a beledből. Semmi különleges. Nem vagyok orvos, de tudom, hogy ha a székleted sötét színű, akkor gyomorfekély gyanúja lehet DE NEM BIZTOS! Ezt döntse el az orvos (a "hosszú" úton a vér megalvad - fekete lesz). Ha a széklet világos piros vérrel távozik, akkor végbélkörnyéki seb, vérző elfakadt ciszta LEHET. A diagnózist az orvos mondja ki, ne mi!

Minden jót, jó egészséget!

2019. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!