Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom 1-2 óra...

Lehet valami bajom 1-2 óra alvástól? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

21/F


Szedtem Xanax 0,25. Mivel már nincs a gyógyszertárakban Xanax 0,25, akkor Neurolt adtak helyette.

Már 8. napja szedem a Neurolt. Egyszer kihagytam, és voltak alvászavaraim, nem tudtam elaludni. Aztán bevettem éjfélkor, és mindjárt elaludtam.


Most az éjjel sem tudtam elaludni. Kihagytam a Neurolt az este, és nem tudtam elaludni. Csináltam gyógynövényes teát, ami idegekre, és alvászavarok problémára van, nem segített. Aztán bevettem 2:30 kor neurolt, és mindjárt elaludtam. De már 4:30 kor szólt az ébresztő, munkába mentem. Szédült egész nap a fejem, nagyon rosszul éreztem magam, rossz közérzet. Hazajöttem, mindjárt az ágyba mentem. Aludtam 1-2 órát. Iszonyatosan félek, hogy mi bajom lehet attól, hogy 1-2 órát aludtam az éjjel.


Nem szeretnék pszichiátriára kerülni. Nagyon bevagyok pánikolva, nagyon félek. Mitől lehetett ez? Mit tegyek? Nagyon félek. Kérlek segítsetek rajtam! Pánikba vagyok esve.


2019. máj. 27. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle. Azért érezted rosszul magad, mert keveset aludtál. De 1 ilyen éjszakától semmi bajod nem lesz.
2019. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésed. Ez a létező legkisebb adag. Ha orvos írta, szedd be. Évekig szedhető nyugtató. Nem is értem mi a bajod. A baj akkor lesz, ha elkezded növelni azadagot.
2019. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Növelni az adagot nem szeretném semmiféleképpen. Az egyik ismerősöm ajánlotta a xanaxot akkor bevettem. Mert eleniumot irt fel a háziorvosom, és az erős.
2019. máj. 27. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi bajod lenne attól, h 1-2 órát aludtál? Anyák hónapokig élnek ennyi alvással, eddig mindenki túlélte.
2019. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nemegyszer voltak alvászavaraim. 3-4 órát aludtam, 5 órát, 2 órát. Tisztára kikeszitett ez engem idegileg. Szedtem akkoriban Sedatif pc, de időbel rájöttem, hogy nem ér semmit. Akkor megpróbálkoztam Forever Royal Jellyvel. Ez is segített egy ideig, de aztán ettől csak rosszabb volt idővel. Mézes tejet szoktam inni, néha bevált, néha nem. Néhányszor voltak alvászavaraim. Tegnap nem töltötte a mobiltelefonomat, nem tudtam, hogy hol a hiba. Aztán láttam, hogy a kábel el volt törve. Máma vettem új kábelt. Lehet ez is befolyásolta azt, hogy nem tudtam elaludni. Nem vettem be lefekvés előtt neurolt, mert azt mondják, hogy függőséget okoz. Akkor próbáltam kihagyni. Kihagytam, nem sikerült elaludnom. Bevettem, és már hatott is. Csak arra voltam figyelmes az éjjel, hogy nehezen vettem lélegzetet, nyomta a torokmnál. Ez még rá adott egy lapáttal.


Nagyon rosszul érzem magam, megyek megőrülni. Nagyon depressziós vagyok ez végett. Félek attól, hogy mi bajom lehet attól, hogy nem tudtam aludni csak 1-2 órát. Mit tegyek, hogy ez ne forduljon elő máskor? Kisírtam magam, mert nagy nyomás volt bennem.

2019. máj. 27. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudjad, hogy az Elenium sokkal gyengébb, mint a Xanax. A Xanax kb hasonló a Frontinhoz.


Mi az oka annak, hogy nem alszol? Mikor kezdődött? Milyen krízis ért előtte?

Valahogy a problémát kellene megszüntetni amiért aggódsz, vagy szomorkodsz..

2019. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:59: Anyukám azt mondta, hogy erősebb. És már nem xanaxot szedek, hanem neurolt.


Sokat jár az agyam, nem tudom néha kikapcsolni. 1 éve kezdődött kb. Nincsenek mindig alvászavaraim. Vannak dolgok amik bántanak mégpedig: szűz vagyok. Merev állapotban nem tudom felhúzni a bőrt teljesen, csak a fél makkot lehet látni. Műtéttől félek azt el szeretném mindenesetre elkerülni. Csalódtam emberekben, nincsenek barátaim, se barátnő. Ezek a dolgok eléggé nyomasztanak, de nem foglalkozom ezekkel.

2019. máj. 30. 15:23
 8/8 anonim válasza:

Kicsivel több mint egy éve alvászavarom van, pánikbetegséggel megspékelve, olyan szinten hogy 1-2 órákat alszom éjszaka, havonta egyszer ha sikerül 3mat, de nem egyhúzomba.. utóbbi időbe a stresszcsönkentés segített, (elég stresszes a munkahelyem) a neurolt próbáld meg csökkenteni, ha tudod 2naponta egyet vegyél be, ha a szervezeted hozzá szokik akkor életed végéig szükséged lesz rá, hosszútávon nem jó megoldàs, tönkre teszi az immunodat, ha időd engedi meló után,és persze az energiád, próbálj meg mozogni lefekvés előtt 10-15percet, telefont hanyagold (saját tapasztalat, SEGÍT) eleinte nehéz lesz, de hosszútávon ez a jó megoldás!

23/L

2019. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!