Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihiátria osztályra kerültem...

Pszihiátria osztályra kerültem be, de félek az ott alvástól. Tapasztalatokat szívesen fogadnék. Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem volt. Nem is érdekelt mondjuk, depressziós voltam. Napközben unatkoztam, az alvás volt a legjobb rész...
2018. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 😊
2018. dec. 14. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Éjszakára van az osztályon 1 doki és 1 ápolónő. Szerinted, hogy oldják meg, hogy ne késelje le őket valaki éjjel a gyógyszeres szekrény kulcsáért? Igen! Altatót kap mindenki! Húzni fogod a lóbőrt reggelig!
2018. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalataim vannak, egy skizó betegtárs álmomban meg akart fojtani. A gyógyszerekhez már úgy hozzá volt szokva, hogy el sem álmosodott az esti altatótól. Mondjuk 2 napra lekötözték, meg dúsan telenyomták, de azért nem volt kellemes élmény.
2018. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem szobatársam jövő héten hazamegy, de ő alkoholista. Amúgy meg egyedül vagyok
2018. dec. 14. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor benn feküdtem, átmentem a nővérhez, beszélgetni, meg gyógyszert szortírozni. És ahogy elálmosodtam elmentem lefeküdni.
2018. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam zárton is meg nyílton is. (Öngyilkossági kísérlet)

Hát zárton nem éreztem valami jól magam mert mindentől megfosztottak ruháimtól, személyes tárgyaimtól stb.

Aludni tudtam mert amúgy is nagyon unalmas volt az egész úgyhogy mi mást csinálhattam volna. Mondjuk fura volt reggel üvöltésre ébredni... Voltak érdekes fazonok ott. Aztán pár nap alatt átkerültem nyíltra, az igazából szerintem elég laza, ott kevésbé gázok az emberek, lehet akár haverkodni is, csak egy dolog idegesített hogy folyton cigit tarháltak a parkban akárhová mentem mindig odajött valaki h ne haragudj mán nincs egy szál cigid...

2018. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. dec. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!