Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az alvástól. Mit tanácso...

Félek az alvástól. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és durván egy éve pánikbetegségem van, ami az első állapothoz képest jelentős mértékben javult. Elkezdtem hosszútávú célokat kitűzni, mint egyetem, vállalkozás stb. De újabban egy érdekes érzés kerít hatalmába, amikor jön az alvás ideje.. Gyakorlatilag félek elaludni. Félek, hogy történik valami álmomban velem.. Ez nem olyan depis érzés,inkább pánik. Pont attól félek, hogy történik velem valami és nem tudom majd megvalósítani az álmaimat, nem élhetek teljes életet.

Segítsetek, ha esetleg már volt ilyen valakinek, mivel sikerült legyőzni? Közrejátszhat a kamaszkori megváltozott gondolkodás is? Szép napot és köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 13. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Pont attól félek, hogy történik velem valami és nem tudom majd megvalósítani az álmaimat"


Van a félelmednek konkrét tárgya is, vagy csak ilyen általános szorongás?

2016. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Az ima sokat segithet! Tudod mi az?
2016. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szimpla mezei szorongás. Tudatosítani kell hogy nem történik semmi mert nem is fog. Logikusan átgondolva mi történhetne?
2016. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! Az imára valóban nem gondoltam. Pedig fontos szerepe van az ember életében a hitnek és a reménynek.
2016. márc. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!