Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítséget kérek! Soha nem...

Regerus kérdése:

Segítséget kérek! Soha nem voltam a figyelmesség mintapéldánya, de a 3 gyerek megléte óta figyelmetlen, szétszórt, feledékeny vagyok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Alig tudok például egy pici bevásárlást megcsonàlni anélkül,hogy ne csinàlnék hülyeséget.Feleségem teljesen ki van,azt mondja,teljesen kifordultam magamból.Szeretnék sokkal figyelmesebb lenni,de önerőből nem megy.Szerintetek hova fordulhatnék segítségért,hogy a nevelésben és egyéb területen a feleségem számítson rám?Valami gyógyszer vagy inkàbb orvos,esetleg egyéb ötlet?
2019. júl. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzed h komoly koncentrációproblémáid vannak, a háziorvos elirányít kivizsgálásra. Vérvétel, neurológia, stb.
2019. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj listát mindenről.
2019. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak túlságosan ráfeszülsz a dolgokra. A három gyerek tudat alatt ilyesztőnek tűnik számodra,ha csak azóta vannak ilyen problémáid.

Vedd lazábbra a dolgokat,ha boltba mész,nem szégyen listát vinni magaddal.

A feleségeddel pedig próbálj meg beszélni,hogy azzal,ha ő még ki is akad,csak árt neked,mert még jobban elveszted az irányítást magad felett. Persze nem is kell tapsolnia, de tudom milyen az,mikor valaki tényleg próbálkozik,és megkapja,hogy ezt sem lehet rád bízni,mert valami nem úgy sül el.

2019. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A napi elvárások a családod a világ fele miatt stresszelsz, mindent megakarsz tenni a családodért csak már úgy csinálod, hogy közben ártasz magadnak, túlhajszoltad magad. Vannak efélék, vagy még pánikrohamaid is lehetnek. Személyes véleményemként valamelyik a kettő közűl. Kapcsolodj ki és olvass valami könyvet, majd x oldal után egy tartalmat leírsz. Ez segít a memorizalásban, de vannak különféle memoria játékok is.
2019. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!