Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkoholista vagyok 21 évesen?

Alkoholista vagyok 21 évesen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2022. máj. 13. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd el a piát. Hidd el, meg lehet tenni.
2022. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem lehet, mert akkor remeg a kezem-lábam
2022. máj. 13. 12:14
 3/17 Z003 ***** válasza:
91%
Kérj segítséget a háziorvosodtól! Az alkohol elvonási tünetek lehetnek nagyon veszélyesek is, a függőség mértékétől függően. Így erősen ajánlott az orvosi segítség kérése.
2022. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Attól a k_rvától biztos nem kérek semmilyen segítséget. Megpróbálom apránként csökkenteni az adagot. Mondjuk 0,5 liter vodka/nap -ra.
2022. máj. 13. 12:33
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Tehát az orvos a k@rv@...így nehéz lesz. Ő szoktatott rá a piára?
2022. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Megint egy kamu kérdés. Én is alkoholista vagyok, de még életemben sem ittam meg egyben egy fél lityit.
2022. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os, az a napi adagom lenne...
2022. máj. 13. 16:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez most komoly, leírnád mikor kezdted? Mennyivel? Miből finanszírozod? Mikor iszod?

Hogy jutottál eddig? Mennyi a mostani adagod?

2022. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Olyan másfél éve, mikor másodikos voltam, vizsgák után mindig piáltunk. Jó volt, oldotta a stresszt. Aztán általános hétköznapokon is le-lecsúszott pár sör, aztán már néhány tömény is. Azt éreztem, hogy jó, nem szorongok. Sokat összejártunk a barátaimmal nyáron is. Ment a gyümölcslével kevert vodka meg hasonlók, mint a "kacsa" (citromlével és szörppel). Aztán rájöttem, hogy a vodka szagtalan, nem érződik a leheletemen, így amikor magamban ittam, mindig azt fogyasztottam, hogy ne érződjék mások számára. Eleinte 2-2,5 decivel jól elvoltam, néha ki is ütött. Aztán múltak az idők, egyetem utáni délutánonként bevett rutinná vált a vodkázás, nélküle rámtört a szorongás. Éreztem, egyre több kell. Néha lyukasórában haza kellett jönnöm inni, mert majdnem rosszul lettem, aztán a délutáni órákra vissza se mentem. Mostanra már több mint fél liter a napi (elosztott) adagom. Nem érzem meg különösebben. Teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy mit okoz az idegrendszerrel, a gyomornyálkahártyával stb miegyébbel, ezért is határoztam el, hogy leállok vele.

Hogy miből finanszírozom? Jó anyagi helyzetű családból származom... szüleim kékgalléros dolgozók, de jó keresettel.

2022. máj. 13. 17:46
 10/17 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok. Csak nem Miskolci Egyetem?
2022. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!