Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkoholista vagyok 21 évesen?

Alkoholista vagyok 21 évesen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2022. máj. 13. 12:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem az:D
2022. máj. 13. 18:07
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott is volt kacsa rendesen. Sajnálom, hogy így rákaptál. Az edzés a szorongásodat elmulasztaná! Pia helyett valamilyen szorongásoldót kellene szedned
2022. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az minden egyetemen van:D Nálunk is. Gyógyszert semmiképp.
2022. máj. 13. 18:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, esetleg egysze el kell menned orvoshoz, aki rutinból vértesztet csinál. Ha meglátja a májenzimjeidet, kb annyit fog veled törőni, mint a 8. kutyával szoktak.
2022. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nézd meg a Trauma bölcsessége cmiű filmet, fent van videan
2022. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kratom
2022. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az, hogy beláttad, elismerted, hogy az vagy és változtatni akarsz, egy óriási lépés. A legtöbben erre sajnos nem képesek. Szerintem az jó kezdés, hogy fokozatosan kezded letenni az italt, segítség nélkül viszont nagyon határozott és elszánt kell, hogy legyél! A sportot én is jó ötletnek tartom, levezetheted az energiát, megnyugtat, kifáraszt, kikapcsol. Csak gondolj arra, hogy ezt saját magadért csinálod, azért mert változtatni akarsz, mert te elég erős vagy hozzá, és meg tudod csinálni! Szurkolok neked, kitartást kívánok, semmiképp se hagyd elveszni a boldog jövőd lehetőségét!
2022. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!