Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata apám, aki alkoholi...

Pszichopata apám, aki alkoholista is, mrég 22 évesen is terrorizál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korán reggel felzavar elhord mindennek, anyázik, megfenyeget, hogy megöl, jön utánam csapkod, pofozgat.


Mondtam neki, hogy állítok ébresztőt, felkelek, meg nem kell, de...


Utálok hazamenni.


2018. nov. 8. 10:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
3%
Már kezdtem hiányolni a "'pszichopata szülő" című kamuáradatot. Mond csak nem vagy egyetemista véletlenül akire rákényszerítették az iskolát?
2018. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy regéld már el, mikor diagnosztizálták apádnál hogy pszichopata?
2018. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

22 évesen mit tegyél??

Hát menny el dolgozni és költözz el.

2018. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
*menj
2018. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Nagy rejtély hogy mit tegyél ugye? Lépj le otthonról, menj albiba.
2018. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

Azok, akik olyan könnyen odacsapják, hogy menjen el dolgozni és költözzön el "albiba", nagyon sablonos szöveget nyomnak.

Olyan nesze semmi.


Én idősebb vagyok a kérdezőnél és még itthon lakom.

Dolgozom, nem vagyok bulizós, spórolok, haza is adok.

De mégsincs lehetőségem "lelépni 'albiba'".

Ugyanis tisztességes munkával, alkalmazottként egyedül élve dönteni kellene, hogy eszem, vagy az "albi" díjat + rezsit fizetem és még egyéb.


Ezt csak az tudja, aki benne van a helyzetben.


Egyébként az egyik szülőm nekem is alkesz. És nem keveset meccseznek. Mennék, de nincs lehetőségem.


Ja, és a barátok sem opció, mert azok is csak az észt osztják úgy, hogy nincsenek benne a helyzetben.


30/N

2018. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Marhaság, utolsó. Sok ember él albérletben, sima gyári melós fizetésből. Mesélhetnék. Kifogás, meg önmentegetés mindig van csak hogy apu-anyu még harminc évesen is eltartson.
2018. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Sok itt a kegyetlen válasz... De hát nem is várok többet ez a földi pokol és mindenki fetreng a sajât pokoltüzeiben
2018. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Az eltartás akkor lenne igaz, ha nem kellene a közösbe adni, ha nem magamra mosnék és főznék. Ha nem oda mennék és akkor amikor én akarok.


Tévedésben élsz angyalkám.

Továbbra is fenntartom, hogy a "Menj el dolgozni és költözz 'albiba'" csak egy sablonszöveg.

De a megvalósításban magára marad az egyén. Ez a probléma.

2018. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Brühühü, önsajnálat pipa. most jobb? a virtuális simitől kikerül a kérdező egy állítólagos terrorizált helyzetből, jobb lesz neki? Nem. Mozduljon nyafogás helyett. Mert lehet hogy nem lesz minden hétvégén buli, meg nem fogja apuci fizetni a netet meg a sminket, de nyugodtabb élete lenne. De mivel ez nyilván nem szempont, marad a hiszti meg a szülő pszichopatázása. Mint egy hülye kamasznál.Mi is itt az elő érv? Hogy apuci meg hagy sokáig aludni... hát szar ügy. De nem ez a pszichopata meghatározása...
2018. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!