Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hihetünk az alternatív gyógyít...

Hihetünk az alternatív gyógyításban?

Figyelt kérdés
2007. jún. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint hiszek a homeopátiában, viszont nem hiszek a kézrátételben, s ilyesmiben.

A kérdésedre ennél konkrétabb választ nem tudok adni.

2007. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kipróbáltam pár alternatív gyógymódot, utólag úgy gondolom, hogy csak levettek anyagilag. Semmit sem használtak!
2007. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alternatív gyógyítás nem hókusz-pókusz, nem csoda! A módszer a természet törvényein alapul, amit nem hinni, hanem megismerni kell. Ennek a módszernek vannak materiális /gyógynövények, masszázs, csontkovácsolás/ és spirituális /energia átadás és a láthatatlan világ érzékelése és befolyásolása/ eszközei is. Természetesen vannak ezen a területen is oda nem illő emberek, mint ahogy az orvosok között is vannak ijenek. Ismerősök ajánlására hagyatkozva talán el lehet kerülni a "pénz lehúzókat" és meg lehet találni azokat, akik valóban tudnak segíteni. Az OKJ-és tanfolyami papír nem föltétlen jelent hozzáértést. Sőt..! Ezt a módszert vagy érzi valaki, vagy a papírjait tűzheti a kalapja mellé.
2007. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alternatív gyógyításon a homeopátiát, és a különféle természetgyógyászokat, és gyógynövényeket értesz, akkor igen.

Ilyen kézrátéttel gyógyításban nem hiszek. De azt sem mondom, hogy nem igaz. Egy kicsit laikus vagyok :D

2007. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

nem feltétlen kell benne hinni, de mint minden más gyógymódot ezt is elősegíti.

én hiszek, s tanultam is. a kézrátételes gyógyászat is tanulható. van akinek könnyebb, van akinek nem. az algopyrinben sem hiszünk elsősorban, hanem bevesszük, s fogalmazzunk most úgy, hogy hat. az alternatív gyógymódok egy-egy formája nem a tünetek megszüntetésére koncentrál, hanem a szervezetnek azon képességének rázogatja a csengőt, amely öngyógyító folyamatokat indít be, s gyógyulást, javulást eredményezhet. (azért csak feltételes módban, mert a végső stádiumú rákos beteget(pl) már nem biztos hogy meggyógyítjuk sajnos. ide is időben kell menni!) ebben a gyógyításban nincs 'gyógyszerlobbi' (én még nem találkoztam vele), így aki ezzel akar garázdálkodni, az szerez egy ilyen papírt, s úgy csinál mint aki gyógyít!

2007. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
A valaszom az,hogy igen,csak meg kell talalni a megfelelo kepessegekkel rendelkezo alternativ gyogyaszt. Sajnos nagyon sokan valamilyen kurzus elvegzese utan mar nagy "gyogyitonak" kepzelik magukat. Az interneten nagyon sok ilyen gyogyito talalhato.Meg kell erdeklodni ismerosoktol akiket mar gyogyitott,milyen eredmenyesseggel gyogyit. Nem akaarok senkinek reklamot csinalni,az en tapasztalatom igencsak pozitiv.(Szemelyes e-mailre adhatok ajanlatot).
2007. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mertekben egyetertek az utolso ket hozzaszoloval. Nekem nagyo jo tapasztalatom van ilyen termeszetgyogyasszal, allando hát es derekfajassal volt gondom - megszunt. Nem birtam folallni egy szekrol vagy kanaperol,csak ha mindket kezemmel megkapszkodtam - megszunt.(Nem akarom itt vegigsorolni az osszes problemat) amit termeszetgyogyasz gyogyitott meg.

Ellenben egyetertek azokkal, hogy egy kurzus elvegzese meg senkibol gyogyitot nem csinal,sok raerzes, empatia, es gyakorlat a titka a jo termeszetgyogyasznak.Sajnos talakoztam mar olyannal is aki semmit nem segitett csak a penzre utazott! Meg kell talalni az igazan hozzaertot, akit masok dicsernek,es nem onmagukrol irnak dicshimnuszokat a netten!

2008. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!