Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív gyógymódok...

Milyen alternatív gyógymódok léteznek az epilepszia kezelésére?

Figyelt kérdés
Régen gyógyszerrel próbálkoztam, de szépen elhíztam tőle. Aztán kiderült, hogy csak a katódsugárcsöves TVk/monitorok váltják ki belőlem, ezeket valamennyire el tudom kerülni. És inkább estefelé voltak problémák.
2011. márc. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
igaz nem alternatív gyógymód,de a topamax bevállt fiamnál kepprával kiegészitve.a topamax pedig fogyást okozhat.
2011. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én Convulexet szedtem, de a mellékhatások (elhízás, hajhullás, tompaság, alvászavarok...) miatt inkább leálltam vele.
2011. márc. 21. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.én migrénre szedtem convulexet.első 7 en eltörtem a lábujjam úgy kiütött alig voltam magamnál.aztán sibeliumot szedtem.nekem is probléma a hízás,ugyhogy a topamax lesz a következő amit ki fogok próbálni hátha jó lesz migrénemre és esetleg még fogyok is tőle.
2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olvastam egy diétáról, amit egy vagy két évig kell tartani megszakítás nélkül. Ha félbemarad, kezdheted elölről.

[link]

2011. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt ismerem, de sajnos számomra kivitelezhetetlen lenne.

Inkább beszélek a neurológussal és marad az illegális gyógynövény. :D

2011. márc. 21. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy tudok segíteni. Írj egy privit, és beszéljünk róla.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!