Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy jóbarátom édesanyjánál a...

Egy jóbarátom édesanyjánál a napokban diagnosztizáltak vastagbélrákot, nyirok és májáttétekkel? (lent)

Figyelt kérdés
A doki szerint műteni kell,de max pár hónapja van a hatvanas évei közepén járó asszonynak.Az volna a kérdésem,hogy mivel a kemoterápiát elutasítják (megjegyzem,én is ezen az állásponton vagyok),milyen alternatív gyógymódok segíthetnek? A pozitív gondolkodás alap.Hallottam a piros gyümölcsök,búzacsíra,csökkentett deutérium tartalmú víz jótékony hatásáról.Még mik azok a dolgok,melyek pozitív irányba befolyásolhatják az állapotát? Olyan is írhatna,aki hasonlóan gondolkodik,és neki már sikerült! És értelmes,nem kötekedős válaszokat várnék,ha lehet!

2012. márc. 3. 02:40
1 2 3 4 5
 21/43 Takács Jánosné ***** válasza:
0%
Nagyon fontos a diéta is keressétek fel egeszsegfarm.hu honlapot és ott van egy Hírharang nevű üzenő fal az Erzsébet talán tud segíteni még egy ne hagyjátok magára sokat beszélgessetek akár a kineziológia is segíthet sok sikert és ki tartást kívánok .üdv
2012. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%

B17 intravénásan www.b17hu.info! Bicarbonát oldat intravénásan (vigyázat, lassan adható)! DCA (ezt inni kell kb. 10 mg/ttkg és heti 3 napot szüneteltetni kell) De kizárólag orvosi ellenőrzési felügyelet mellett (ami persze nem lesz könnyü a begyepesedett orvosok miatt, értem ezalatt, ha nincs kemo nem akarnak engedni CT ellenőrzéseket sem, vérkép- tumormarker ellenőrzéseket sem).


Ja és mindemellett nagyon vigyázzatok a májra, hasnyálmirigyre : Milk Thistle 3x1 Pancreatin enzim 3x1

2012. máj. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
62%
Milyen fasza, hogy az összes bolti eladóból onkológus lehet. Egy CT-t tudtok értékelni például?
2012. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ne nézd le az embereket, akik utána jártak dolgoknak, nagyon sokszor többet tudnak a betegségről mint maguk az orvosok! Ez a kérdés az alternatív kategóriában van. Az alternatív gyógyászat igenis megbízható csak az orvosok nem fogadják el. Azt most ne firtassuk miért.


Csak pár könyv a teljesség igénye nélkül:


Coue: Elméd gyógyító hatalma

Edward Griffin: A világ rák nélkül (a B17 vitamin története)

Giorgio Mambretti - Jean Séraphin: Orvostudomány a feje tetején

Beata Bishop - Charlotte Gerson: Gerson terápia

Ghislaine Lanctot : Az egészségügyi maffia

John Virapen : Mellékhatás halál


Ajánlom mindenki figyelmébe. Én ezt mind olvastam, mi is érintettek vagyunk a rákban... anyukámnak 2 éve fél évet adtak. Most teljesen negatív az MR-je és a tumormarkerei és tökéletes a vérképe. Gondolom sejted, hogy elutasítottuk mind a kemot, mind a sugarat!

2012. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves és segítőkész válaszadó válaszát!

Továbbítani fogom a tanácsokat! Az ismim anyukája "jól" van a helyzetéhez mérten,se nem rosszabb se nem jobb az állapota. a műtét,aminek során egy részt eltávolítottak a bélből kb 2 hónapja volt,és jól sikerült.A néni eszik rendesen,szedi a természetgyógyász által felírt bogyókat,teákat.Ha a sors úgy akarja és elmegy majd,legalább nem szenvedett a kemo meg a sugárkezelés mellékhatásaitól.Mondom,az állapota kielégítő,nem romlik,amit pozitív dologként értékelhetünk úgy gondolom.

2012. máj. 31. 16:06
 26/43 anonim válasza:

közeli ismerősöm májáttétes. kemó mellett varga gombát szedett, akkor megállt a növekedés, de nem tudjuk, hogy a kemótól vagy a gombától.

B17től besárgult, rá nemsokra ráment a tüdejére is.

de reménykedek még mindig, bár napról napra rosszabbul van :-(

2012. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
Ne higgy senkinek mert a testvérem most hallt meg olyan rákos betegségben amit elvileg 20 éve lehetett gyógyítani. 6 hétig élt a betegségével és csak 1 kemót kapott. (hozzátenném neki tiltották az alternatív gyógymódot)Sok sikert a gyógyuláshoz.Semmiképp ne higgy az orvosoknak mert van egy természetgyógyász ismerősünk és sok rákos onkológus jár hozzá akik hozzá se fognak a kezelésekhez.
2012. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes módon az onkoterápia minden évben milliók életét menti meg.


Ez nem hit kérdése.

2012. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó!Te még biztos nem tapasztaltad az életet az onkológián.Szerinted az normális h a szülő aláír egy kemót a gyerekének és a gyerek egy erősebb kemót kap? Papámat úgy mondták végstádiumú tüdőrákosnak h egy darab átét sem volt sehol a testében.(boncolás igazolja) És akkor erre mondom hogy az orvosok a legnagyobb gyilkosok.
2012. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én meg az mondom hogy mindenki magából indul ki.És sajnálni tudom az ilyen embereket mint te .
2012. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!