Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy jóbarátom édesanyjánál a...

Egy jóbarátom édesanyjánál a napokban diagnosztizáltak vastagbélrákot, nyirok és májáttétekkel? (lent)

Figyelt kérdés
A doki szerint műteni kell,de max pár hónapja van a hatvanas évei közepén járó asszonynak.Az volna a kérdésem,hogy mivel a kemoterápiát elutasítják (megjegyzem,én is ezen az állásponton vagyok),milyen alternatív gyógymódok segíthetnek? A pozitív gondolkodás alap.Hallottam a piros gyümölcsök,búzacsíra,csökkentett deutérium tartalmú víz jótékony hatásáról.Még mik azok a dolgok,melyek pozitív irányba befolyásolhatják az állapotát? Olyan is írhatna,aki hasonlóan gondolkodik,és neki már sikerült! És értelmes,nem kötekedős válaszokat várnék,ha lehet!

2012. márc. 3. 02:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki magából indul ki. Bezonyára. Ezért tartalak alsóbbrendűnek.


Ezzel nincs baj.


Lehetsz te még valamiben jó. Ahol például nem kellenek természetes számok és alapműveletek a százas számkörben. 50 nagyobb, mint 10. Ennyi ugyan meghaladja a képességedet, mondjuk pékinasnak el tudlak képzelni. Szeretem a finom perecet. Csak nehogy egy tucattal kelljen a sütőbe rakni, mert akkor nem tudod majd, mennyit vegyél ki.


De tegyük fel, nem vitatkozol a számokkal.


A kőkemény tapasztalataid mögött objektíve mi áll? Ugye semmi. Mögöttem 15 év tapasztalat, kb. tízezer beteg sorsa, 21 év tanulás és három releváns (bel, hemat, onko) szakvizsga. De bizonyára ez a 15 meg 21 is összezavar. A lényeg az, hogy neked kisebb van.


Morális szempontból nézve is elég nevetséges, amit művelsz. Én emberek ezrein segítettem, az életem nagyobbik részét betegek között töltöttem, legalább egyharmaduk onkológiai beteg volt. Több ezer karitatív túlórában tettem a betegekért. Te mit tettél? Vittél már valaha egy pohár vizet egy rákos betegnek?


Tehát én egy picit elgondolkodnék a helyedben ezeken a dolgokon, mielőtt újra kinyitod a szádat.

2012. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Vittem egy pohár vizet sőt,fogtam a kezét nagyapámnak,mikor meghalt. Aki meg nem érti meg a gondolkodásom,az nem érdekel,ugyanis nem olyanoktól kértem tanácsot,mint te! Amúgy a barátom anyukáját a napokban temették,sajnos. De 2 orvos is azt mondta,már a kemoterápiába is kár lett volna belekezdeni.Szóval így állunk! Köszönöm a HASZNOS válaszokat adóknak a hasznos válaszokat,a többiek álláspontja továbbra sem érdekel! A témát itt lezárom,ugyanis,már nincs miért okfejteni....Mégegyszer köszi annak,akinek a tanácsa hasznomra vált :)!
2012. júl. 14. 20:08
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld vittem és 2 beteg szenvedését néztem végig miközben a másik 2 szobában az orvosok nevetgéltek.Széggyeljétek magatokat.Ti gyilkológépek.
2012. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Szégyenletes,hogy egy ilyen szomorú témából köpködés,meg sárdobálás lett! Ha tudnám,törölném a kérdést,mert undorító ami itt folyik! Sajnos sok orvos valóban tojik a betegre,ezt én gyakran tapasztalom és türelmük is csak nagyon kevésnek van. De azért jó,hogy vannak normális dokik is,akik nem hagyják szenvedni a beteget! Viszont nem kell azokat sem lenézni és köpködni rájuk,akik hisznek a természetes gyógymódokban és nem mérgezik rögtön a szervezetüket mindennel,amit a dokik felírnak.Mert akárhogy is nézzük egy gyógyszer sem válik hosszútávon senki egészségére....De a vitának itt helye nincs! Nagyon kevés hasznos tanácsot kaptam és sajnos sokkal több szitkozódás volt itt. De akik segíteni próbáltak,azoknak köszönöm! A többiek említést sem érdemelnek!
2012. júl. 17. 10:25
 35/43 anonim ***** válasza:
85%

Részvétem. De sajnos borítékolható volt a kimenetel. A vitára kitérve pedig többek között az itt (és az életben) is tanúsított hozzáállás miatt inkább a németeket gyógyítom augusztustól.


egy orvos

2012. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
75%

Jól tetted, én is svájciakat gyógyítok, pont a betegek gyalázatos hozzáállása miatt.


Merre mégy?

2012. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
hát azért az itthoni orvosok nagy többsége is elég "gyalázatosan" viselkedik,sajnos ezt is meg kellett tapasztalnom :/.....
2012. júl. 17. 14:02
 38/43 anonim ***** válasza:
40%

Remélem, nem a te hibádból, de tévedsz.


A magyarországi orvosok rettenetesen elkényeztetik a magyar betegeket. Sehol nincs ilyen a fejlett világban.

2012. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Engem nem "kényeztettek" el az orvosok.Miután megvolt a /6órát csúszott/ kolposzkópos műtétem P3-as eredmény miatt, a dokim annyira elkényeztetett,hogy rám sem nézett,elfelejtette megmondani,hogy mik a teendők ilyen műtét után,meddig kell vele pihenni és,hogy ha már felépültem,mit lehet és mit nem használni. /tamponhasználat,intimmosakodó használata tilos!/. De nem csak én éltem így meg dolgokat,hanem a családban,ismerősök közt is sajnos sokakat magasról letojtak az orvosok.De a hálapénz ellen egy sem tiltakozik! Azért persze,vannak normális dokik,de kevés ilyennel találkoztam/tunk. Most aztán lehet fikázni,meg szitkozódni,ez az én tapasztalatom....sajnos!
2012. júl. 20. 09:48
 40/43 A kérdező kommentje:
Amúgy csak úgy jelzem,eltértünk az eredeti témától! A néni MEGHALT! A többi meg már nem az én kérdésemhez tartozik.Legyen neked igazad,te orvosok gyöngye :D! Én itt véglegesen lezártam a vitát,mert van,aki nem vitaképes ha van diplomája,ha orvos,ha nem. Köszönöm még egyszer a sok normális választ! Sziasztok!
2012. júl. 23. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!