Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlanátok nekem házi gyógymó...

Ajánlanátok nekem házi gyógymódokat rák kezelésére?

Figyelt kérdés

Könyvek, cikkek, weboldalak, ahol olyan praktikákat javasolnak, amit az ember otthonában tud végezni. Pl.: étrend, gyógyteák stb.


Jóindulatú agydaganatról van szó, amit nem kell megműteni, ha visszahúzódik.


Nagyon örülök minden segítségnek és jó tanácsnak!



2013. okt. 19. 01:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

A jóindulatú daganat NEM rák. A rosszindulatút hívják annak.


Jóindulatú daganat van millió féle. Talán kicsit bővebben írhatnál.


Orvos mit mondott?

2013. okt. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, felületesen olvastam. Agydaganat.
2013. okt. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hazardteam válasza:
Szárított sárgabarack mag. furcsa módon először egy amerikai előadáson hallottam róla, mégpedig annak okán lett fölemlítve, hogy azon a területen, ahonnan jöttünk (közép ázsia) ismeretlen a rák, olyannyira, hogy kutatók vizsgálják az okát. Eddig egy értelmes magyarázat született, az, hogy a sárgabarack magban lévő speciális cián vegyület miután megetted, a testedben kölcsönhatásba lép egy másik vegyülettel és közösen egy újat alkotnak, aminek a legfőbb tulajdonsága az, hogy végigmegy a szervezeten és ha rákos sejtekkel/kóros sejtburjánzással találkozik: kinyírja. Azon a területen rengeteg sárgabarack magot fogyasztanak, megörökítették, ahogy pl. sokszor összegyűlnek és együtt törögetik egy nagy kupacba körben leülve. Az illető előadónak persze halovány foggalma nem volt sem magyarországról, sem arról hogy eredetileg onnan jöttünk és genetikai rokonságban állunk, viszont: később a youtube-on, amikor jópár előadást nézegettem magyar őstörténetről, orvoslásról, meg ilyenekről: néha előkerült ugyanez a sárgabarack dolog, csak technikai magyarázat, vagy további orvosi részletek nélkül. Szóval lehet benne valami. Főleg, ha arrafelé tényleg ismeretlen még a rák fogalma is. Egyébként pedig gyógyulj meg mihamarabb és legyél egészséges! Még régen, olyan 20 éve olvastam ehhez hasonló, de nem ennyire hatékony dologról: a cápaporc állítólag képes a rákos sejteket "leleplezni" korai stádiumban. Pontos részletekre nem emlékszem, mert elég régen volt, de valami olyasmiről volt szó, hogy a cápaporc is tartalmaz valamilyen speciális fehérje kombinációt, ami máshol/másban nem található meg (valszeg azért, mert a cápa immunrendszere tökéletes, de nem vagyok orvos, nem tudom) A lényeg ilyenkor az, hogy a rákos sejtek, amikor elveszítik a többi sejttel való kommunikációjuk/betagozódásuk képességét és gátlástalanul belenőve az egészséges szövetbe megzavarják azpkat a működésükben a mértéktelen osztódásukkal, az ELEJÉN egyfajta "védőhálót" képeznek (nem tudom jobban leírni bocs)ami elrejti őket az immunrendszer elől (hasonlóan a tankokhoz/létesítményekhez, amiket háborúk idején mindenféle falevelekkel, meg hálókkal álcáznak, hogy a felderítő repülők elől elrejtsék őket/beleolvadjanak a környezetükbe) Mert az elején még kevesen vannak és védtelenek, így csapják be az immunrendszert, ami azonnal kivágná őket. Na és a cápaporcban található anyag közömbösíti ezt a védelmüket. Más most így hirtelen nem jut eszembe.
2013. okt. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet tenni semmit. A daganat nem betegség a hagyományos értelemben, hanem sejburjánzás, ezért nem találtak rá (még gyógymódot).
2013. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia!A szervezet méregtelenítése majd lugosítása, természetes antioxidánsok, vitaminok fogyasztása pl C vitamin, lycium, E vitamin, szelén stb. Nézz utána a neten a Shiitake és a Maitake gombák hatásainak.Én már pár információt összegyűjtöttem a témában.Ha esetleg érdekel szívesen elküldöm emailben.
2013. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Gyömbér, kurkuma, Flavon lekvár (kérdezd meg melyiket ajánlják), Varga gyógygomba, saját HIT és IMA, egyházi,-vagy vallási közösség imája a gyógyulásodért, pozitív gondolkodás, GNM fórum(új medicina, vagyis mi okozta?), lúgosítás (reggel éhgyomorra langyos citromos víz), lúgosítás (szódabicarbonátos pohárnyi víz, ahányszor jól esik), nyers és párolt zöldségek fogyasztása (nyersen akár turmixolva is) legyen benne sok zöld színű. A pozitív gondolkodás nagyon fontos! Aki hisz a lélek testben való többszöri leszületésében, az tudja, hogy néha betegségeket is meg kell tapasztalni! Vannak olyan betegségek, balesetek,születési rendellenességek, amelyekre nincs gyógymód, ezt választotta az illető alany megtapasztalásként leszületése előtt. De vannak karmák, amelyeknél fentieket szintén bevállaljuk, de ki tudunk jönni belőlük, meg tudunk gyógyulni. Vagy orvos által, vagy saját belső hitünk, illetve az alternatív gyógymódok alkalmazásával. Kinél melyik áll fenn, az egy másik kérdés! Van aki tudja rá a választ! Ne akard tudni, inkább tegyél meg minden olyat magadért, amiben hiszel! Jobbulást és gyógyulást!
2013. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hazardteam válasza:
57%
De nem bírom a sarlatánokat/kuruzslókat..
2013. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

" szervezet méregtelenítése majd lugosítása"


És ez miért szüntetne meg egy sejtburjánzást?

2013. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

15 percet áldozz az életedből erre a videóra! Az is lehet, hogy megéri!!! Agydaganatról is van benne szó...

http://www.youtube.com/watch?v=FEfpsu980EI&feature=player_de..

2013. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A ketogén diéta állítólag sokaknak bejött. [link]
2013. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!