Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlanátok nekem házi gyógymó...

Ajánlanátok nekem házi gyógymódokat rák kezelésére?

Figyelt kérdés

Könyvek, cikkek, weboldalak, ahol olyan praktikákat javasolnak, amit az ember otthonában tud végezni. Pl.: étrend, gyógyteák stb.


Jóindulatú agydaganatról van szó, amit nem kell megműteni, ha visszahúzódik.


Nagyon örülök minden segítségnek és jó tanácsnak!



2013. okt. 19. 01:55
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
89%
turmixolj össze naponta egy céklát,egy almás és egy sárgarépát.önts rá kevés vizet és napi kétszer igyál meg egy pohárral. olvass utána. a céklának amugyis rengeteg gyógyito hatása van de ezek igy együtt a rákos sejtek szaporodását állitják meg illetve nagyon sok más dologra is jók.
2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
D-vitamin! Csak kell mellé K2-t is szedni, hogy ne meszesítse el az ereket, de nagyon nagy szerepe van a rák megelőzésében és kezelésében is.
2013. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én is jókat hallottam a ketogén étrendről
2013. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon fontos a jód, meg a szelén. De az, hogy miből mennyit viszel be, még fontosabb, alaposan utána kell járni.
2013. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
és Mg és C-vitamin, ezek mind nagyon fontosak.
2013. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
egyél sok paprikát tuti meggyógyulsz
2013. nov. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Paprikát?? Tele van lektinnel.
2013. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Vagy van valami a paprikában, amiről nem tudok? Mert sztem a lektin miatt többet árt, mint használ.
2013. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
egyél sok varga gombát me gszarvas gombát tuti meggyógyulsz
2013. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azt szeretném kérdezni, hogy ajánlhatok-e esetleg a figyelmébe egy olyan módszert, amivel nekem eddig nagyon-nagyon sok pozitív tapasztalatom volt, de nem olyan jellegű segítség, gyógymód, mint az Ön által feltett kérdésben szerepel. Nem túl ismert terápia, jelenleg az egész országban mindössze 34-en foglalkoznak vele (pontosabban ennyi embernek van meg a hivatalos képesítése ahhoz, hogy dolgozzon vele). Ha esetleg érdekli a lehetőség, és megírja, hogy merrefele lakik, szívesen ajánlok közülük valakit, és természetesen azt is szívesen megírom, hogy hol tud róla az interneten tájékozódni, illetve hol tud olyanok személyes tapasztalatáról, visszajelzéséről olvasni, akik kipróbálták ezt a módszert. Alapvetően nem közvetlenül a fizikai síkon hat, nem a fizikai testet kezeli, hanem a lélek szintjén vizsgálja és tisztítja akár egy betegség, akár bármi más életterületen kialakult nehézség, kihívás okát. Így nyilván van, akinek a hitével, meggyőződésével, világnézetével nem összeegyeztethető, amin ez a módszer alapul, amit természetesen én is teljes mértékig tiszteletben tartok. Nekem ugyanakkor annyira sok pozitív, abszolút meggyőző tapasztalatom van vele az utóbbi három és fél évben, hogy maximális bizalommal, jó szívvel tudom ajánlani másoknak is.


A rengeteg pozitív változás közül, aminek szemtanúja voltam ennek a módszernek köszönhetően, az volt a legnagyobb jelentőségű, és egyben a legmeggyőzőbb számomra (mert objektív orvosi leletekkel feketén-fehéren igazolt), hogy Anyukám esetében nagyon gyorsan és látványosan fordította vissza a glaukómát, vagyis a zöldhályogot (ami az orvosok mai álláspontja szerint - elvileg - gyógyíthatatlan és "visszafordíthatlan" folyamat, szerintük csak a progressziót lehet lassítani, mivel a látóideg elsorvadása okozza.)

Tudom, hogy sokan szkeptikusok a hasonló, orvosi prognózisnak "ellentmondó" javulásokkal vagy teljes gyógyulásokkal kapcsolatban - nekem viszont más a tapasztalatom. Többek között személyesen találkoztam két hölggyel, akik sclerosis multiplexből gyógyultak meg teljesen tünetmentesre (egyikül ezzel a módszerrel, a másik agykontrollal) - ami a hivatalos orvosi álláspont szerint szintén "lehetetlen".


Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok Önnek!


Üdvözlettel:


Vera

2013. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!