Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel csökkenthető a vérnyomás...

Mivel csökkenthető a vérnyomás gyógyszer nélkül? Milyen természetes szerek vannak rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
HRI Vitalion, Fokhagyma drazsé, Fokhagyma +galagonya zselé kapszula! De nagyon óvatos légy a vérnyomással nem szabad játszadozni. A legmegbízhatóbb a gyógyszer rá, én tapasztalatból írom!
2010. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
A Tahitian Noni juice-nak kivalo vernyomas csokkento, szabalyzo hatasa is van, teljesen termeszetes, nincs semmilyen mellek hatasa
2010. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

a fokhagyma a legjobb (legyen az igazi vagy kapszula) mert az nem csökkent, hanem optimalizálja a vérnyomást.

(kapszulástól nem leszel büdös ::)

2010. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Herbalife
2010. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Fagyöngy tabletta+ fokhagyma, de ha már szeded a vérnyomáscsökkentőt, azt csak úgy nem lehet abbahagyni. Ezeket a természetes vérnyomáscsökkentőket előbb kellett volna kipróbálni és lehet, hogy nem kellene a gyógyszer.
2010. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyik válaszadó írta, a vérnyomással nem szabad játszani, abban viszont nem értek egyet vele, hogy a legjobb a gyógyszer. Ugyanis a vérnyomás csökkentők soha nem oldják meg a betegség okát, csak tünetileg kezel.(Ami persze megóvhat egy agyvérzéstől, persze ennek megvan az ára, ha a mellékhatásokat nézzük..)

Ezért a megoldás az életmód váltás lehet. Egészségesebb, minőségi táplálkozás, több mozgás, kevesebb stressz. Fontos a megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék fogyasztás is. (Nem ásványvíz) Ajánlanám a lúgosítást is -én báziukus port iszok egy ideje, és lám, lement a vérnyomásom.

A magas vérnyomás okának kiderítése és kezelése lehet a megoldás -ami legtöbbször lelki ok.

Mindenesetre ha gyógyszert szedsz, ne hagyd abba magadtól. Segíthet a fokhagyma kivonat, a halolaj kapszula ahogy már írták.

2010. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló! Mi az a bázikus por?

Még sose hallottam róla!

2010. febr. 15. 18:01
 8/15 anonim válasza:

Én most hétfőn halottam ezt: 3dl 96%-os orvosi alkohol meg 3fej foghagyma. Az alkoholba belepréseled a foghagymát és 1 hétig hagyod, h érlelődjön, ezután leszűröd és vízzel keverve (vízbe csepegteted). Akivel beszéltem annak bevált és azóta nincs problémája a vérnyomásával.

Csak annyi a nehézség a dologba, h 96%-os alkohot esetleg csak nagyon jó gyógyszerész ismerőstől tudsz szerezni mert forgalomban nem lehet kapni csak 60 pár %-osat.


De amúgy a foghagyma az a legjobb és az eredetei foghagyma nem a granulátumok.Am biztosan azok is tartalmaznak valamennyi hatóanyagot, de a te amúgy is természetest kérdeztél. A foghagymával meg arra kell odafigyelni, h van aki hajlamos arra, h ízzadás közben a szervezete a hagyma illatát is kibocsájtja és kellemetlen.


Remélem tudtam segíteni.

Jobbulást!

2010. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez az előbbi recept tisztára olyan, mintha erőspaprikát oldanál fel pálinkában. Hatása hasonló...


A foKhagymát én is előszeretettel ajánlom (K-val írandó)!

: Napi 4 gerezdet apríts fel teljesen és 10 percen belül fogyaszd el, csak akkor fejti ki jótékony hatását. Erről van néhány korábbi téma is, amit ajánlok figyelmedbe:


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..



Ha kérdeznél, írj!

Üdv: EE

2010. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves EE!

Köszönöm a válaszodat!

Irtam Neked privátban!

2010. febr. 17. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!