Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyomorrákra kizárólag alternat...

Gyomorrákra kizárólag alternatív terápiás javaslata van valakinek?

Figyelt kérdés
Petefészkemből 2 csecsemőfőnyi tumort (de szerintem cisztát) kiműtöttek, vettek a gyomorból is biopsziát, de a szövettan nem mondta ki egyértelműen a diagnózist, csak hogy hasonlóságot mutat a 2 szövet. Ennek ellenére az onkoteam az arcomba tolta, hogy a petefészkekben az már áttét volt!!!...kemó vagy további műtét vagy mindkettő egyszerre. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elfogadni, mert étvágyam kitűnő, semmi jele nincs és eddig sem volt a gyomromban állítólag meglévő primer daganatnak...Úgyhogy, ha valaki tud valami használható, esetleg kipróbált alternatívát javasolni, szívesen fogadom! Az Új Medicinát értem és hiszem...A b17-n gondolkodom, az alkáli sóval együtt...bár elvileg van egy leállt vesém is (amivel egyetlen orvos sem foglalkozott eddig!!)amire szerintem ez utóbbi nem lenne jó!!!
2015. márc. 9. 10:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ha több helyen megjelent a daganat, és nem fogadod el a kemot, akkor meghalsz. Ennyi. Ez már szóródott, műtét itt már kevés, mert a rákos sejtek szóródtak. Ezért kell a kemó. Alternatív terápia semmit nem ér. Válaszd nyugodtan, de ha már teljese szóródik, akkor ne fuss vissza az orvosokhoz..
2015. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

A rák nem az alternatív gyógyászat témaköre!

Csak kiegészítő terápiaként javasolt, a gyorsabb gyógyulás érdekében.


A döntés a tiéd!

2015. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

T. 11.! Ha elfogadom, akkor is meghalhatok! Mindkettőre van példa bőven! Inkább tényleg az alternatív dolgok érdekelnének jobban,(mindegy, hogy magában vagy kiegészítésképpen) de ebben itt úgy látom, legalább annyira tájékozatlan mindenki, mint én!


12! Igen, ez a hagyományosan, sokak számára elfogadott dolog!


Mindkettőtök válaszát köszönöm :)

2015. márc. 9. 13:56
 14/33 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a hagyományos + alternatív lesz a megoldás. Hagyományos okvetlen szükséges szerintem! C vitamin mindenféleképpen jól jöhet, és a béres csepp is. B 17-et én elfelejteném a cián sehol sem egészséges.
2015. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14.! :) További szép napot Neked! :)
2015. márc. 9. 14:44
 16/33 anonim ***** válasza:
Mit vársz az orvosoktól, beszélnek, hogy így utálják a hálapénzt, úgy utálják elfogadni, de ha nem lobogtatod a tíz-húszezreseket akkor ne várj kedves szót vagy normális segítséget.
2015. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem is voltak ezzel kapcsolatban illúzióim és valóban nem is lapult a zsebemben sok pénz! De minek is ugyan?? Amikor egy x főből álló, magukat onkoteam-nek nevező orvoscsoportnak pusztán 5 perce van egy betegre??!! Négy órát vártam, hogy bekerüljek!! Futószalag...mi meg vagyunk a vonalkódos termék...Siralmas...
2015. márc. 9. 17:14
 18/33 anonim ***** válasza:

Menj el maszek orvoshoz és kérd ki a véleményét, hogy legyen egy egyértelmű diagnózis.

Egyébként van egy olyan eljárás, amivel bármely daganat kimutatható, még a kezdődőben lévőek is, amik még panaszt is soká okoznak; az eljárás neve PET/CT vizsgálat. Előbbi metabolikus, utóbbi morfológiai információkat ad, a kettő fúziója az eredmény. Az OEP évente 400 ilyet finanszíroz, szóval beutalóval lehetetlenség ilyenre elmenni. Csak maszek úton lehetséges, aminek az ára 250.000 forint.

2015. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Neked is 18.! Felháborító, hogy évtizedekig fizetjük a járulékot, s betegségünk esetén még súlyos ezreket is kell pluszban, ha nem akarunk idő előtt elmenni...De ez a téma már egy másik rovatba illene...
2015. márc. 9. 17:26
 20/33 anonim ***** válasza:

Sajnálom... :( De nagyon egyetértek Veled, hogy alternatív megoldást keress, mert a kemóról nagyon sok ijesztőt lehet olvasni, és egy orvos ismerősöm is mondta, hogy soha az életben nem alkalmazná magán. Esetleg a ketogén diéta lehet, hogy segít? Vagy a Gerson terápia? A D-vitamint és az omega3-at szokták még javasolni. És találkoztam egy angol oldallal, ahol a mellrákot jódpótlással gyógyították, az oldal vezetőjének pl. teljesen visszafejlődött tőle a rákja.

[link]

Magyarul a jódról ez az előadás van:

https://www.youtube.com/watch?v=SdWerCIzCxM

A videó alatt van egy facebook-csoport linkje, ott talán tudnak valami okosat tanácsolni Neked. Jobbulást!

2015. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!