Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyomorrákra kizárólag alternat...

Gyomorrákra kizárólag alternatív terápiás javaslata van valakinek?

Figyelt kérdés
Petefészkemből 2 csecsemőfőnyi tumort (de szerintem cisztát) kiműtöttek, vettek a gyomorból is biopsziát, de a szövettan nem mondta ki egyértelműen a diagnózist, csak hogy hasonlóságot mutat a 2 szövet. Ennek ellenére az onkoteam az arcomba tolta, hogy a petefészkekben az már áttét volt!!!...kemó vagy további műtét vagy mindkettő egyszerre. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elfogadni, mert étvágyam kitűnő, semmi jele nincs és eddig sem volt a gyomromban állítólag meglévő primer daganatnak...Úgyhogy, ha valaki tud valami használható, esetleg kipróbált alternatívát javasolni, szívesen fogadom! Az Új Medicinát értem és hiszem...A b17-n gondolkodom, az alkáli sóval együtt...bár elvileg van egy leállt vesém is (amivel egyetlen orvos sem foglalkozott eddig!!)amire szerintem ez utóbbi nem lenne jó!!!
2015. márc. 9. 10:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 20.! Az a félelmetes, hogy azt érzem, mindenáron be akarnak hajtani a kemoba...rákérdeztem a leállt vesémre, hogy az esetleg nem is bírná!!...válaszuk? Ja, tényleg, hát így akkor egyelőre ne vegyem fel a kezeléseket! (mondjuk enélkül sem akartam és nem is fogom) Megnézettem a leleteimet más orvossal is...hát több, mit érdekes! Mindenesetre tovább kutatom az alternatív lehetőségeket, úgy tűnik jó úton vagyok...Megnézem az általad javasoltakat is és köszönöm a segítséged! :)
2015. márc. 11. 08:59
 22/33 anonim ***** válasza:
Hát erre nem is tudok mit mondani, az a helyzet, hogy nagyon sok megdöbbentő történetet hallottam már én is, mintha sok orvosnak valójában nem a beteg gyógyulása lenne a legfontosabb... Mindenesetre drukkolok, hogy megtaláld az ideális megoldást. Remélem, abban a facebook csoportban tudnak Neked valami okosat mondani. Gyógyulást! :)
2015. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést és a biztatást! :) Sokszor én is oda jutok el gondolatban, hogy ennyi erővel magam is meggyógyíthatnám, tényleg! És most ezzel nem az orvosok szaktudását nézem le, hanem az esetenkénti hozzánk állásukat! Biztos hogy vannak kivételek, de a legtöbbjüket, tuti, hogy bedarálta már a pénz...és ezt így vagy úgy, de mi betegek fizetjük...
2015. márc. 11. 15:50
 24/33 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyrészt aránytalanul nagy a terhelés az orvosokon, kevés fizetésért, másrészt meg a gyógyszergyáraknak dollármilliárdjai múlnak rajta, hogy meggyőzzék az orvosokat, hogy a gyógyszereket/kezeléseket erőltessék mindenáron. Ez a "tudomány alvilága", és a legtöbb orvosnak nincs ideje rá, hogy munka után még külön olvasgasson, hogy esetleg nem létezhet-e jobb, természetes megoldás mondjuk a rák ellen, inkább csak elkönyvelik humbugnak az egészet. Pedig látjuk, hogy az orvosi kezelések mennyire hatástalanok és veszélyesek, csak egyre nő a betegek száma, a kemo után áttétek jelennek meg, stb... A volt egészségügyi miniszter, Horváth Ágnes pl. elismerte, hogy a betegek 26 százaléka nem abba halt bele, amivel kezelték, vagyis a félrediagnosztizálások száma is hihetetlenül nagy... És hiába mondja bárki, hogy tévedni emberi dolog, ha róla vagy a rokonairól lenne szó, akkor már biztos nem gondolná azt, hogy "belefér az a minden negyedik ember félrekezelése"... De hát amíg annál nagyobb az orvosok anyagi megbecsülése, minél több gyógyszert, kezelést írnak fel, addig persze, hogy nagy lesz a kísértés nekik... Viszont mivel mi saját magunknak nem csak egy eset vagyunk a sok közül, szerintem is az a legjobb, amit tehetünk, ha nem fogadunk el rögtön mindent kétkedés nélkül, csak mert egy orvos mondta, hanem gondolkodunk, utánaolvasunk a dolgoknak...

Egyébként erről arról, hogy az orvosok nem tévedhetetlenek, meg más érdekes dolgokról is itt tudsz még sokat olvasni, ha érdekel:

[link]

2015. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek mindenben! Tényleg nem védem az alternatív módszereket/termékeket kínálókat, de ők legalább azt mondják, hogy a hagyományos kezelés mellett (is) alkalmazandó és nem kizárólagosan amit kínálnak! Az orvosok elenyésző hányada javasol fordítva bármit is! De még nagyon kérdezni sem lehet tőlük, annyira elutasítók tudnak lenni!


Köszönöm az oldalt, minden hasznos lehet, amit az ember még nem ismer! :)

2015. márc. 14. 20:25
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is, ott is vannak szélhámosok, és sokszor nagyon nehéz kideríteni az igazságot. Rengeteg idő és utánajárás, és nagy előny, ha valaki az angol szakirodalmat is tudja olvasni, hogy ellenőrizze ennek vagy annak az állításait. De alapvetően én részemről jobban bízom azokban, akik mondjuk a C-vitamin vagy a jód hasznosságáról beszélnek, hiszen ezeket már Szent-Györgyi Albert is hirdette, vagyis sok-sok évtizedig tömegeken bizonyított a dolog. Meg hát ezek nem is megfizethetetlen csodaszerek, szóval üzletileg se egy nagy befektetés, hogy ezekkel kapcsolatban hazudozzon bárki, míg egy csomó más dolog esetében sok mindenkinek érdeke, hogy félrevezesse az embert. Nem azt mondom, hogy ha valami drága, akkor rögtön gyanakodni kell, biztos van sok hasznos dolog is, amit megéri megvenni, de az biztos, hogy minél nagyobb hasznot ígér valamilyen terméknek az eladása, annál több ember lesz, akiket nem a tisztes szándék vezérel majd, amikor rá akarja tukmálni másokra... Sok sikert Neked, hogy megtaláld a megoldást! :)
2015. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

A magam részéről én is jobban hiszek a természetes gyógymódokban, a lelki okok kiderítésében és ezzel együtt ennek elsődleges megszüntetésében. Egy ismerősöm teljes csontáttétes diagnózis után mindenféle orvosi kezelést elutasított. Abban az állapotában pár hónapot jósoltak neki...azóta majdnem 3 év telt el úgy, hogy majd kicsattan a jó közérzetétől. Életmódváltás, pozitív gondolkodás, megfizethető étrend kiegészítők, amit alkalmazott. Tavaly nyáron valamiért mégis bekerült a kemo ördögi körébe...akkor az problémamentesen zajlott, ám napjainkban sajnos állapota egyre rosszabb, leépülése beindult. Komolyan elgondolkodik az ember, hogy melyik a jobb: méltósággal elmenni, ha itt az idő...vagy totálisan lemérgezve, szenvedésekkel teli napokkal létezni, a szeretteinknek is lelki kínokat okozva elmúlni.


Köszönöm a biztató szavaidat! Próbálok ebben az útvesztőkkel teli úton úgy menni, ahogyan a belső hangom súgja...:) Minden jót kívánok én is Neked! :)

2015. márc. 16. 08:36
 28/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. :) Igen, a belső hangunk valóban sokat segít. Ebben kapóra jön, hogy nők vagyunk, talán jobbak a megérzéseink. :)
2015. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Lesz egy előadás "Az igazság a rákról" címmel 30-án. Angol, ingyenes, csak regisztrálni kell, de nagyon érdekesnek hangzik. 28 orvos, 11 tudós és 9 túlélő fog beszélni a rákról. Ez a link:

[link]

Remélem, majd magyar felirattal is meglesz, nagyon ígéretes az előzetes alapján, szerintem sok újdonság ki fog derülni belőle.

2015. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Mindenképpen meghallgatom, minden fontos, amit az ember csak egy kicsit is be tud építeni a dolgaiba! Szép napot! :)
2015. márc. 22. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!