Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyomorrákra kizárólag alternat...

Gyomorrákra kizárólag alternatív terápiás javaslata van valakinek?

Figyelt kérdés
Petefészkemből 2 csecsemőfőnyi tumort (de szerintem cisztát) kiműtöttek, vettek a gyomorból is biopsziát, de a szövettan nem mondta ki egyértelműen a diagnózist, csak hogy hasonlóságot mutat a 2 szövet. Ennek ellenére az onkoteam az arcomba tolta, hogy a petefészkekben az már áttét volt!!!...kemó vagy további műtét vagy mindkettő egyszerre. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elfogadni, mert étvágyam kitűnő, semmi jele nincs és eddig sem volt a gyomromban állítólag meglévő primer daganatnak...Úgyhogy, ha valaki tud valami használható, esetleg kipróbált alternatívát javasolni, szívesen fogadom! Az Új Medicinát értem és hiszem...A b17-n gondolkodom, az alkáli sóval együtt...bár elvileg van egy leállt vesém is (amivel egyetlen orvos sem foglalkozott eddig!!)amire szerintem ez utóbbi nem lenne jó!!!
2015. márc. 9. 10:50
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Nem tudom, azóta mire jutottál, de a legfontosabb az lenne, hogy az orvosodból valamilyen módon kiszedd a pontos diagnózist. Ez nem csak azt jelenti, hogy mond valamit, kötelessége pontos tájékoztatást adni olyan módon, hogy azt te is megértsd. Azaz, érthetően el kell magyaráznia, hogy van-e áttét, ha nincs, akkor mi az, amit találtak, stb. Sajnálatos, hogy rossz a tapasztalatod - az enyém ellenkező, nagyon pontos felvilágosítást kaptunk, minden kérdésre válaszolt az orvosunk, de ez lehet egyénfüggő. Ha úgy érzed, hogy nem tájékoztattak, titkolóztak, fordulj a kórház betegjogi képviselőjéhez! Az életedről van szó, nem lehetsz gátlásos vagy félénk!


Sajnos a B17 kúra hatása nem bizonyított, itthon nem is engedélyezett, ráadásul nagyon drágán adják ezeket a szürkeimportból származó termékeket. A betegséged miatt lehet, hogy szükséged lesz minden anyagi tartalékra, ne hagyd, hogy lelkiismeretlen kuruzslók kiforgassanak a pénzedből.

A kemoterápia kemény lehet, de nagyon egyénfüggő, ki hogyan bírja. Sokan nagyon megszenvedik, mások dolgoznak, sportolnak mellette.


Ha végképp nem bízol az orvosodban, keresned kell másikat, de óva intelek minden alternatív gyógyítótól. Bár állandóan az orvosokat, gyógyszergyártókat ostorozzák, mint pénzéhes maffiát, ha valaki a kuruzslók hálójába kerül, szó szerint milliókat csalnak ki belőle.


Nagyon nehéz lehet elfogadni a betegséged - keress meg onko-pszichológust, aki segíteni tud ebben.


Nézz utána: az egyik híres alternatív rákgyógyító dr. Dávid Tamásnak három betege is hirdette, hogy meggyógyult az ember csodateájától - mindhárman meghaltak már. Bajor Imrét is B17-el kezelték, mégis meghalt szegény.


Bízz az orvosodban, kerüld a kuruzslókat, kérj lelki segítséget és küzdj te is, akkor meggyógyulsz, ne költsd a pénzed hatástalan, drága kacatokra. Az is tudnod kell, hogy sok alternatív kiegészítő ronthatja a hagyományos kezelés hatékonyságát, tehát ezt is meg kell beszélned az orvosoddal.

2015. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia megint! :)

Amit korábban belinkeltem, Az igazás a rákról című előadást, feltették youtube-ra is.

https://www.youtube.com/watch?v=3jBV_I57nW4 itt arról beszélnek, hogy a legfontosabb az immunrendszer a rák legyőzésében, és hogy ezért milyen fontos kerülni pl a cukrot

https://www.youtube.com/watch?v=Rc1rtIxvkao itt meg arról van szó, hogyan siklott félre a hagyományos orvosi kezelés, és miért veszélyes arra bízni magát az embernek, döbbenetes adatok vannak arról, mekkora százalékban halnak bele az emberek a kemoterápiába.

A többi rész témája is tanulságos.

Ez az eddigi legátfogóbb kép, amit valaha találtam a rákról. Azért is elgondolkodtató, mert egy túlélő készítette, akinek a fél családja rákban halt meg, ő maga is megjárta a poklot, látszik rajta, hogy tényleg szívügye kideríteni az igazságot. Az is jó sztem, hogy ennyi embert megkérdez, hasznos, hogy több szempontból is megközelítik a dolgot, a tudósok a tudományos eredményekről beszélnek, a túlélők a személyes tapasztalataikról, stb.

Szóval nekem nagyon tetszik. :)

2015. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Már nézem is! Privát levélben részletesebben is válaszoltam!:)
2015. ápr. 2. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!