Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha csak pár heted, hónapod...

Ha csak pár heted, hónapod lenne hátra h mondanád el a barátaidnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 21:30
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
juj szegeny :(
2010. febr. 20. 22:28
 22/42 anonim válasza:
100%
Elmondanám mi van és aztán együtt kiélveznénk a maradék időt
2010. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
84%
Én is aszakítanék a párommal. Nem akarnám, hogy lásson szenvedni. Maradjak neki olyan emlék, ahogy még boldogok voltunk, ne elerobbantan lásson...És ő élje tovább boldogan az életét, én ettől lennék a legboldogabb! Azért lehet, hogy írnék neki egy levelet, amit csak akkor kapna meg, mikor meghaltam..
2010. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 22. 18:36
 25/42 anonim ***** válasza:
69%
Fűtől, fától kölcsönkérnék és elvinném a párom a lejobb helyekre, hogy közösen élvezzük ki a világvégét.
2010. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondanám el, mikor már valószínű tényleg csak egy hetem van rá.

Elmondanám nekik, hogy nagyon szeretem őket, és nem kell parázni, mert -szerintem- halálunk után őrangyalok leszünk. És én látni fogom őket, ők meg gondolnak rám, ez nem para. :)

2010. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
:D:)
2010. febr. 23. 17:56
 28/42 anonim válasza:
100%
semmikép nem szakítítanék a párommal! egyrészt mert nem értené hogy miért is teszem ezt vele, akit mindennél jobban szeretek! másrészt mert ha megtudja hogy azért hagytam el mert haldoklok akkor szerintem összetörne mégjobban. de ebbe még belegondolni is rossz! amúgy meg csak a páromnak mondanám!
2010. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%

Én sem szakítanék a párommal...

Nem tudom, h hogyan, de elmondanám neki.


Amúgy ha elhagyod a párodat, aki nagyon szeret, az pont olyan neki, mindha meghalnál... úgyh ezzel nem oldódik meg a dolog, ha pedig nem mondod meg, mikor elméssz, amellett, h meghaltál, az is fog fájni neki, h titkoltál vmit előle...



LEGYETEK JÓK ;)

2010. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonom (nő) mikor megtudta, hogy rákos és már nincs sok ideje hátra, természetesen nagyon kiborult, hiszen csak 42 éves volt és két kisgyermek anyja ráadásul elvált. Felhívta faluról a szüleit, akik azonnal eladták mindenüket és felköltöztek Pestre. Aztán olyasmi történt amit akkor nem értettem, de már igen. A nő összeveszett a segíteni akaró szüleivel, annyira, hogy nem beszéltek egymással és kerülték az egymással való találkozást is.

Nagyon fájt ez az anyjának, de miután meghalt a nő azt mondta, ha akkor nem vesznek össze most öngyilkos lenne és nem tudná gyámsága alá venni a két unokáját, akikre nélküle az intézet várt volna.


Én egyébként csak a páromnak és a lányomnak mondanám el.

Joguk van tudni. Fordított helyzetben nagyon haragudnék a páromra ha elhallgatná előlem és nem adná meg a lehetőséget, hogy ápoljam és szeressem az utolsó hetei/hónapjaiban.

A barátoknak nem biztos, hogy elmondanám, a már említett okból: nem tudnának mit mondani, csak hebegnének, meg sajnálkoznának. Talán egy kineziológust keresnék fel, hogy segítsen elfogadni lelkileg. Bár ha arra gondolok, hogy minden pénz amit még magamra költenék a lányomtól venném el, akkor lehet, hogy semmire sem költenék.

Egy biztos rögtön végrendeletet íratnék.

2010. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!