Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a barátaidnak nagyon fáj...

Ha a barátaidnak nagyon fáj valami, akkor hogy segítessz neki?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mondjuk beteg, már bevette a gyógyszereket, de szarul van. Hogy lehet ilyenkor segíteni? Szerintem a tehetetlenség a legrosszabb ilyenkor,hogy látok egy olyan embert szenvedni akit nagyon szeretek...

Kort,nemet írjatok légyszí!

Köszi :)


2011. febr. 16. 10:56
 1/5 anonim válasza:

Nem tudsz segíteni....

Nekem egy nagyon közeli barátommal vannak bajok, inkább testvérem a testvéremnél. Az elmúlt fél évben 4 haláleset is volt a közvetlen környezetében. Borzasztó dolog látni, ahogy szenved, gyászol, és nem tudok segíteni, könnyíteni.

Nem tudsz tenni semmit, csak ott lenni vele, és éreztetni a szeretedet.

22L

2011. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit mondassz ilyenkor? (Azon kívül hogy megöleled,meg ilyesmik.) Hogy mindjárt vége,stb...?
2011. febr. 16. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tömöm vitaminnal a gyengélkedő embereket. Sok-sok C vitamin, D vitamint (fresenius) és erősebb multi. JK, Scitec v Twinlab.

És általában másnap már hálálkodnak.

2011. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D.Laci ***** válasza:
Nagyon könnyen lehet neki segíteni, mindig lehet valamit tenni. És nem igaz, hogy nem tudsz tenni semmit. Van egy pár perces eljárás, semmi hókusz-pókusz és könnyen jobban lehet bárki. Korábban írta valaki a vitaminokat az is nagyon jó ötlet és jobb mint a gyógyszer, ha az fájdalomcsillapító.
2011. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg masszírozás? (Óvatosan)

Amikor menzeszgörcsre ébredek, és a barátommal alszok, ő még félálomban is simizi a hasamat, illetve az is jó, ha ott tartja a kezét.

Egyszer kórházban voltam, és egy lánynak iszonyat fájdalmai voltak. Odaültem mellé és mondtam hogy szorítsa a kezemet. Meg állandóan vizet akartam belé diktálni kétségbeesett tehetetlenségemben, lehet, szegény hülyének nézett, de nagyon hálálkodott:)

2011. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!