Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha csak pár heted, hónapod...

Ha csak pár heted, hónapod lenne hátra h mondanád el a barátaidnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 21:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Én hiszek a reinkarnációban...
2010. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Mi alapján hiszel a reinkarnációban? Valami tapasztalat?
2010. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
én simán elmondanám nekik h alíg van hátra valamennyi időm és h jó haverok voltak és azt a kis időt szarrá buliznám,innék,füveznék motoroznék és megbasznék mindenkit :D
2010. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
:))))
2010. febr. 25. 20:01
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

én meg már a múltkor sem hittem a reinkarnációban :P


nincs sok barátom, egy-két közeli, nekik elmondanám,és természetesen a páromnak is, mert joga van tudni és eldönteni, hogy velem akarja-e tölteni a maradék kevés időt.

Egyébként biztos kiélvezném a hátralévő életemet, megtenném a legtöbb dolgot, amit akartam, és nem hagynék magam mögött lerendezetlen ügyet.

Remélem erre nem lesz szükség.

2010. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
:D:)én is remélem:)
2010. febr. 26. 16:19
 37/42 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak annyi van hatra. Tudja a kedvesem egy ideje. Nagyon nehez. Van egy negy eves fiam. Majd bele pusztultam mikor elmondtam neki, na de mit tehettem volna. Nem birok elszakadni. Meg nem. Adja a jo Isten, hogy meg csak egy kicsit... Most is sirok. Mi lesz az en kincsemmel? Nagyon nehez. Ne gondolkozz ilyeneken. Örülj, hogy neked nem kell.
2010. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
juj sajnálom :'(
2010. febr. 27. 00:25
 39/42 anonim ***** válasza:
Most nemár! Ez komoly?
2010. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Hát én... Csak 1-2 héttel előtte mondanám el és csak, ha biztos lenne és biztosra tudnám kb. a halál ídőszakát. Szóval, hogy elkerülhetetlen akkor... És tuti, hogy minden olyat megtennék amit eddig nem. Berugnék, fűveznék meg minden :D. Ha lenne barátom szakítanék vele és csak utána csinálnám ezeket. Írnék végrendeletet és azt szeretném, hogy legalább fél évig azt higgye drog túladagolásban haltam meg és nem tudták, hogy miért. Vagy legalábbis a többség higgye ezt vagy ehhez hasonlót. Mondanám, hogy ha meghalltam akkor hamvasszanak el. Nem kell nekem sírkő:D. És akkor a tiszába szeretném meg a Balatonba egy kis részeb. A többit meg a levegőbe Dobogókőn :). Meg minden ilyesmit elterveznék.

Hogy hogy mondanám el? Ha már tudom, hogy mondjuk 5 hetem van hátra akkor 3-at legalább a barátommal meg a barátaimmal akarnám tölteni. Minden napra/órára valaki/valakik. Aztán az utosló 2 hétre szakítanék és berugnék meg minden... Ja és akkor a barátomnak nem hiszem, hogy elmondanám a dolgot. A barátaimnak is csak 2 héttel a végem előtt. És azt is finoman - már amennyire lehet ilyet.

2010. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!